banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Jak to pokračuje - diskuze

16 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Ne tak romantické jako Honafa.Kartáček ucpal hajzlík totálně, chce se mi kadit, musím vydržet do práce. Pepa musí dopoledne hajzlík rozebrat, snad toho blbce kartáče najde.Honafo, věz, že chlapa na 2 roky pryč zvládáš jen Ty. Já ho tu neměla odpoledne a kratáč v hajzlu.
Aha... čtu to od zadu... :) Hmm, snad se to Pepovi podaří.
to vypadá bídně,držím pěsti
hele pozvala by jsi si jinýho chlapa, kdyby jsi neměla toho svýho
Tak to je kriticke! Snad bude zapotrebi to jen rozebrat.
Zvládam to už 6 let,2 roky byl jen interval co jsem ho neviděla.Za ty 4 dny co tu sem tam je záchody nerozkopáva.Ani jednou nám nespadl kartáček do záchoda.Vlasně nic technického se nám nikdy nevysmolilo.Horší to bylo s Gabčinou pubertou,to bylo těžké zvládat jen já bez jeho opory.Zajíčku je tu spousta silný žen co chlapa nemají vůbec a musí sebe a děti samy živit.Před nimi ja smekám,neměla by jsi se tomu vysmívat.
@Honafa prosím Tě, když napíšu, že jsem během odpoledne bez chlapa zvládla ucpat hajzlík, tak se tím přece nevysmívám samoživitelkám, to zas bych si vyprošoval.Můžeme to maximálně označit, že si dělám prču ze sebe, to se tady prosím, může?
@zajic Ze mě si klidně srandu dělej.Mi to nevadí.
@Honafa Ale já si z Tebe nedělám srandu, nebo ne TEĎ, možná někdy jo.Mi na vaši situaci nepřijde nic zábavného. Mi je fakt směšnej jen ten kartáček v hajzlíku, o to víc, že už je venku.A tím, jak se tu teď řešíš Ty s Martinem, tak je to pro mě i uvědomění, že prostě nemám na to žít bez chlapa. Takovej nevinej kartáček by se snadno změnil v noční můru.
To by chtělo záložní kadibudku na zahradě Doufám, že se kartáč zasekl jen v tom koleně a po rozebrání ho Pepa nahmátne nebo někde blízko prošprtne. Při nejhorším snad pomůže tlakové pročištění, to vyjde levněji, než rozkopaná koupelna.
jsem se pobavila nad tvým výkladem, přeji aby se kartáček objevil
No ty jo, to tedaneni sranda. Nam se stalo neco podobneho, mamka zalomila zachodovou stetku, taky jsme ju uz rukou nevytahli a musel se rozebrat zachod. Snad se vam to brzo podari vyresit, nejhorsi je, kdyz se posere hajzl.
Promiň,Zajíčku,i když je to kritická situace,musím se smát

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

20 %
14 hlasů

0 %
0 hlasů

9 %
6 hlasů

54 %
38 hlasů

17 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 70 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40