Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Jak to dopadlo... - diskuze

3 reakce

Zobrazit příspěvky podle:
Ahoj holky, tak vám chci napsat, jak to u nás nakonec dopadlo. Ještě ráno jsme se nebavili, a mne bylo stále do breku a zároveň jsem na něj měla opravdu pořád vztek. Šel si ráno na PC a byl celkem v klidu, tak jsem si také vzala PC a ze všeho se vypsala, napsala jsem mu co mi vadí, co i já např. dělám špatně, ale i to, že mne na mateřský přeci neskončil život, a že takhle žít nemíním. Myslím tím občasné pozvání na večeři, koupení kytičky, nějaké maličkosti, prostě trochu víc pozornosti a hýčkání. A to jsem mu poslala. Po tomto dopisu to trochu zabralo k diskusi a nakonec se mi za vše omluvil se slovy, že byl nervózní a že to nebylo úměrné, že mu to samotnému vadilo, že něco slíbil a zase nedodržel. A pak jak se zlepší apod. Ze mne spadl velký kámen úzkosti, že už nemusím plakat, ale stejně někde v koutku to mám zatím v sobě. Teď se mi ulevilo, že už se na sebe nemusíme zlobit a kolem sebe jen chodit. Uvidíme, jestli se zlepší, ale hned mám lepší pocit, když vím, že o to má zájem, teď mi nosí ovoce, já opravdu dnes nic krom oběda nedělám, není mi dobře, nemoc se provaluje čím dál víc a je fakt, že se snaží, poklízí a běhá za mnou. Tak si to vychutnávám, jsem z toho celá unavená, z breku a smutku. A vám holky jsem chtěla moc poděkovat, je hrozně fajn, že se tu člověk může vypovídat a najdou se tu dušičky, které podpoří a pomohou. Moc jste mi pomohly a děkuji za vaše reakce, jsem ráda, že sem chodím. Děkuju.
no tak to je dobre ze jste si to nejakym zpusobem vyridili....at je to ok
ak ja to proasla ( asi prospala jak tu mame to jine casove pasmo) ale rozhodne bych te take podporila.To s tim napsanim se mi take osvedcilo.oni na to reagujou jinak, kdyz si to muzou precist v celku a nikdo na ne hned netlaci s odpovedi a hlavne, clovek se u toho vysvetlovani hned rozbreci a oni se hned branej.Ten dopis je fakt dobra vec - samozrejme musi vest k diskuzi.tak to jsem rada,ze jste si to vyrikali. A tobe preju at ti je lepe
No vidíš,jen tak dál.Určitě pochopil,že nejsi stroj a bude si tě hýčkat a pomáhat ti.Moc držím palečky k rychlému uzdravení a ve vztahu jen to nej

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

19 %
14 hlasů

0 %
0 hlasů

8 %
6 hlasů

56 %
40 hlasů

17 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 72 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40