Jak rostu? Míry, váha, zoubky .... Co už všechno umím? - nové reakce

Pro tuto akci musíte být přihlášení
Nové reakce
Celkem 3 391 příspěvků
Janička 4 měsíce
Koukam, ze ten nas vrh se ma k svetu!Zuzka, v neděli bude mít 5 měsíců
ŠikulkááááJanička 4 měsíce
Tak to je super. Je skvělý, že je malá čilá. A je fakt šikovná
Zuzka, v neděli bude mít 5 měsíců
To je neskutečné,že už má 5 měsícůJe super,že jí tak chutnáZuzka, v neděli bude mít 5 měsíců
Zatím (klepu) chutnají moc.
Zuzka, v neděli bude mít 5 měsíců
Jak jí chutnají příkrmy?Janička 4 měsíce
Lucka byla skoroplešatá do rokajinak je to šikulka
Janička 4 měsíce
Tak my teď s mladou jsme ve fázi zkoumání toho co bude nejvíc vyhovovat.Takže její jídelníček-okolo 7 ráno UM.Po 10hod.má zeleninu,té ještě moc nesní,takže jí dokrmím UM.Okolo 14hod.UM,tak v 16,30 je kaše,okolo 18hod.UM a pak spánek.Hynek 3 měsíce
chlap jako horaJanička 4 měsíce
a to mlíko ti vypije hned po kaši? FAnda hned po kaši mlíko nechtěl, tak jsem mu ho dala až v deset, dneska mu, ho dám dřív a zítra to zkusím hned po kaši jestli bude chtít, ale Janička má teda apetit, Fandovi dělám 130 i když už pár dní přemýšlím o 150, protože už nenechá ani kapičku jako dřív, a na dnešek mě konečně nechal vyspat, to mi fakt chybělo (já jsem spavec)
Janička 4 měsíce
Tak já mám všechny děti poměrně žravý a věkem se to jen zhoršuje.Mají ovšem štěstí,není to na nich vidět.Janička 4 měsíce
mazeckam se to do ní vejde...já jsem zvedavá jak dlouho budu kojit, protože mě to přestává bavit. Dneska se co kojo rozčiluje, napíní, řve...bojuje se mnou a vubec nepije.Související články
Aktuální soutěže
Aktuální testování
Těhotenská kalkulačka
Vypočtěte si v naší těhotenské kalkulačce, kdy Vás čekají ultrazvuky, kdy obdržíte těhotenskou průkazku, kdy se podrobíte triple testu, kdy se vyšetřuje streptokok, kdy se provádí amniocentéza, kdy byste si měla nachystat věci do porodnice, kdy nastupujete mateřskou dovolenou.
TĚHOTENSKÉ E‑MAILY
Zaregistrujte se na Babyonline.cz, uveďte termín porodu a každý týden vám automaticky přijde e-mail s informacemi o vašem těhotenství týden po týdnu a vývoji miminka!
Vybraná anketa
Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?
20 %
14 hlasů
0 %
0 hlasů
8 %
6 hlasů
55 %
39 hlasů
17 %
12 hlasů
Celkem hlasovalo 71 unikátních návštěvníků