banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Jak postupovat při nástupu na MD/RD - seminář APERIO - diskuze

0 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Milé nastávající maminky,ráda bych vás touto cestou (po dohodě s Babyonline) pozvala na pracovněprávní seminář Jak postupovat při nástupu na MD/RD?, který se bude konat 4.12.2012 17:30 - 19 hod. v APERIU.více informací o obsahu semináře naleznete zde: http://www.aperio.cz/429/jak-postupovat-pri-nastupu-na-materskou-a-rodicovskou-dovolenouVšechny své dotazy zde budete moci osobně konzultovat s JUDr. Janou Seemanovou (specialistkou na právní postavení rodičů na trhu práce), která vám bude k dispozici pro vaše dotazy i po skončení oficiální části semináře.Těšíme se na vás!tým APERIORezervace míst:kurzy@aperio.czwww.aperio.cz

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

18 %
12 hlasů

0 %
0 hlasů

7 %
5 hlasů

57 %
38 hlasů

18 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 67 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40