banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

jak oblikate dite - diskuze

8 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
HOlky jak te oblikate deti ?? ja jen ze sem dnes videla asi tak rok a pul stareho kluku v beranici ,v rukavicich ,kombineze a snehulich a zda se mi to dost prehnane ,Anni davam jen tricko mykinu a teplejsi bundu ,ale ne jeste zimni a strample a kalhoty :-))at neni bobek navlecena a muze se hybat:-))
ja ted jak bylo tady 1 az 3 stupne a litala jsem jen na chvili se psem..jsem je supla do flesove bundy,jak meli teplaky jsem je vrazila do fusaku z berana a leteli jsmena na 10 min ven...je pro me snazsi je dat do fusaku nez je oblekat..lezej nebo sedej jen v kocare..az budou ok...tak dostanou podzimni kkombinezu.....bez fusaku..
jak sebe + 1 vrstva navíc,pokud je v kočáře ,lehčí fusak punčošky dávám když už je kolem 10°C(+lehké gatě),když je mírně nad 0°C zateplené kontroluju za krkem,pokud není zpocená ani studená,je oblečená dobře
Je to složitý, tenhle týden bylo u nás 1°C nad nulou. Ondra měl víc vrstev, body z dlouhým rukávem, triko s dl.rukávem, svetřík a bundičku.Punčochy, tenčí gatě, čepici a rukavičky.Pršelo, tak toho moc nenachodil, jen seděl v kočárku.Tam měl už nánožník a tenkou deku, ale jen protože fučelo jak das.Jinak jak je tepleji a ťapká, tak ho tak nenavlíkám. Dneska jsme byli na sněhu, tak to dostal i kombinézu. Někdy mě dostává jak sou děti nabalení. NEchápu jak někdo dítě může navlíkat až moc. Už jsem viděla děti v péřovce a v beránku a malý zrovna nebyli a bylo 10°C. Taky jsem si vyzvedávala dítko na brigádě. Vím že ta holčina je jen na kočárku, ale mít punčochy, dvoje legíny, zateplené manžestráky, tlusté ponožky, kočilku, triko, mykynu, svetr, péřovku a ještě být zabalená v dece je horor.Jak pro mě ji do toho navlíct, tak pro ni. Byla úplně uvařená a taky by mě zajímalo co ji bude maminka dávat až bude -10°C.
@Ady.S tak to by mne zasjimalo take :-)) co budou delat v zime nosit pod bundou topeni??:P
Ono záleží na počasí a taky na kraji,ve čtvrtek u nás byla taková chumelenice a zima,že jsem malýmu taky dala už do kočáru rukavice a zimní bundu,dneska už je líp,tak rukavičky zase odložíme a vrátíme i podzimní bundičku.Jinak punčochy už taky dávám.
@novacven to take ,ale v ostrave jen prsi a prsi a nesnezi ani nemrzne .
Taky mám pocit, že nekteří lidi to fakt přeháněj. Někdo má tričko jiný péřovku. Já malému dávám dlouhý rukáv, svetr a podzimní bundu a taky už punčocháčky. Taky mám někdy dilema, co mu dát, ale oblékám ho podle sebe.
@kikin@ asi tak nejak ..ja prave zasnu a rikam si co budou delat v zime :-))

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

18 %
12 hlasů

0 %
0 hlasů

7 %
5 hlasů

57 %
38 hlasů

18 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 67 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40