banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Jak bylo v Itálii - diskuze

2 reakce

Zobrazit příspěvky podle:
Vyjeli jsme ve 21.30, holky byly ospalé, ale spát nechtěli,tak jsme jim pustili Nohavicu a zpívaly si Za hranicema pak usnuly. Cesta do Mnichova probíhala v pohodě, ale tam jsme najeli na špatnou dálnici a zajeli si 150km naštěstí holky spaly. Pak už jsme jeli dobře, ale potřebovali jsme natankovat a nějakých 170km žádná benzínka to byly nervy, tak jsme sjeli z dálnice a v nějakém městečku se nám, naštěstí podařilo najít nonstop benzinku a ještě za dobrou cenu pak už cesta probíhala bez komplikací,akorát na závěr cesty už Emča pořád kňourala,přeci jen jak jsme si zajeli,tak už to pro ní bylo dlouhý. Ubytovali jsme se někdy kolem 14h odpoledne, Emča šla spát už v 16h a spala až do rána v kuse Ubytování bylo krásný, pěkný velký apartmán, v malé staré a klidné vesničce na kopci. Sousedi byli slováci a tak jsme každou noc s nimi popíjeli, občas nám uvařili nějakou italskou specialitu a bylo to prostě s nima fajn Akorát počasí nám ze začátku moc nepřálo, pršelo, bylo oblačno, ale pořád teplo a akorát tak na vílety. Od středy už bylo pak jasno a užívali jsme si plážové pohody Nelinka tam měla kamarády, 4letého Týta (Roberta) a 8letého Avrela a spoustu tet a strýčků a skoro jsme o ní ani nevěděli,pořád byla s nima někde pryč Cestou nazpátek jsme zabloudili u Milána a tak jsme hned sjeli z dálnice aby jsme najeli na tu správnou,ale mají tam tak zmatečné značení a Ema do toho řvala,tak jsme zastavili aby se Emča prošla. Byli tam baráčky a řeka s loukou, vypadalo to tam hezky. Ema se prošla, mezitím se David s kamarádem zeptali na cestu a vrátili jsme se k autu. David odemykal a bylo mu divný,že je ten zámek nějak na křivo,ale bylo zamčeno. Já se pak divila,co dělá kamarádovo mikina na dětských autosedačkách a jeho zubní kartáček na mojí sedačce. NAvíc tam smrdělo jeho rozbité pivo, nechápali jsme,jak se mohlo rozbít. No nic,uklidili jsme a jeli jsme dál. Pak jsme zastavili na benzínce abych mohla udělat Emě kaši, hledám batoh a on nikde, tak začal i kamarád hledat svůj batoh a ten taky nikde a pak nám teprve došlo,že nám v tom Miláně vykradli auto ještě že jsem kabelku s doklady a s penězi a s mobilem měla sebou, i foťák jsem měla u sebe,ale kamarád dopadl hůř. Za oknem nechal foťák,takže ten mui vzali a batoh s mp3 se sluchátkama, mobilem a s oblečením. Nám vzali jen ten batoh s jídlem pro holky a kosmetickou tašku s fénem a holícím strojkem a Davidovo mobil, nic drahého. Ale kamarád byl z toho totálně v pr... ten foťák nebyl jeho Ale hlavně,že jsme měli peníze a v pořádku dojeli domů Dálnice byli krásně volné,tak se jelo pěkně. Akorát kamarád jako navigátor nic moc, navigovala bych lepší,ale to jsem mu přeci říct nemohla,že Snad časem dám fotky, teď to nejde, Ema rozkousala kabel Takže závěr, bylo to fajn,ale všude dobře doma nejlíp
je fajn,ze jste si uzili, ale skoda toho vykradeni, to by me zkazilo veskere zazitky
tak dobře, že jste si aspoň pobyt pěkně užili. Cestu nezávidím, vím, že Taliáni mají ta značení dost zmatečná... jinak jsou to hajzlové, že vám vykradli auto. Každopádně tak jako tak bych v autě nikdy nenechala nic, co není moje, kor v cizí zemi Hlavně, že jste nepřišli o celé auto a v pořádku jste se vrátili

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

27 %
19 hlasů

68 %
48 hlasů

6 %
4 hlasy

Celkem hlasovalo 71 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Jak být šik a fit i po 40
Unikátní publikace pro ženy, nejen po 40, v níž jedna z autorek podstoupila omlazující proces přirozenějšími metodami na vlastní kůži. Inspirujte se desaterem nejen pro ženu po 40! Jediná komplexní kniha o období po 40. Omlazení přirozenými metodami!
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40 – sebevědomá a v kondici