banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Jak budete trávit letošní léto? - diskuze

29 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Už víte, jak a kde budete letos trávit léto? Chystáte se někam do zahraničí, nebo raději zůstanete v Čechách?
Já se s dětmi budu tulenit do poloviny srpna v Čechách, jedině co plánujeme je výlet do Brna za VOrabou.
Zatím je to jen v úvahách.V červnu první týden pojedu s Ondrou na jeden prima výlet a na konci je v rodině svatba. Druhý týden má být Ondra u Jirky a já až do konce měsíce v práci. Prvních 14 dní v srpnu plánujeme společnou dovču a budem hledat něco na poslední chvíli u moře a nebo v Maďarsku a pak zase až do konce měsíce práce. Ondra má na dobu kdy budu muset být v práci zajištěnou školku což je fajn propracované, vychází to na nejbližší školku a kam chodí normálně. Určitě ale o víkendech podniknem ještě nějaké výlety.
Pojedeme,resp. budeme dojíždět na Colours of Ostrava a pak bychom chtěli jet na jednu chalupu v Jeseníkách,kde jsme strávili jeden prodloužený víkend a moc se nám tam líbilo.Jestli ovšem budou penízky.Jinak každý víkend jezdíme někam do přírody a v létě přidáme koupání.
vím. V práci na ranních a nočních směnách
POkud omylem v Jesenikach neprekrocime statni hranici, tak do zahranici nevkrocim.Koupaky, grilovacky, vylety, zavarovani, ou jeeee
@zajic Už víš,kdy budeš v Rožnově?
@Honafa vubec. Nekdy v puli cervence
Naší každoroční báječnou dovolenou je Festival Fantazie v Chotěboři. Už se moc těším.
Chtěli jsme jet na týden na dovolenou, ale bohužel jsem na neschopence, tak se dovolená přesouvá na příští rok
Přebalováním, kojením, přebalováním, kojením, .... atd. Letos nikam. Jo příští rok, to se rozšoupnem, to nevím jak tu taťkovu dovolenou nafoukneme
Vikendy budu nejspis dal travit v praci.Pak nejake vylety,kratke pobyty,zvazujeme Slovinsko nebo Bavorsko.Mame hodne prace kolem domu a malo casu.
Asi stejně jako každý den. Mám v plánu chiodit se koupat do místního rybníku, pokud z nás po oprvní koupely neudělá rovnou mutanty.Během léta bych jela ráda k moři do chorvatska, ale ještě nemám nic vybraného ani zaplaceného, takže to možná prošvihnu :) ještě se uvidí jak se bude vyvíjet sytuace.

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

17 %
11 hlasů

0 %
0 hlasů

8 %
5 hlasů

58 %
38 hlasů

18 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 66 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40