banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Ja souhlasim,ale nemyslim si uprimne, ze by tam opravdu tvrd... - diskuze

2 reakce

Zobrazit příspěvky podle:
Ja souhlasim,ale nemyslim si uprimne, ze by tam opravdu tvrdili,ze si nema cloveka cely den maminka vsimat - to by si dost odporovali. Myslim,ze kdyz jde maminka ven a nechce tahat kocarek je satek velmi prijemnym mistem pro miminko - taktez doma,kdyz potrebuje nosit kvuli prdikm ci kontaktu a maminka potrebuje mit volne ruce.
Ale rozhodne souhlasim,ze radikalni postoje jsou spatne a dite potrebuje hlavne pohyb.Navic kazde miminko je jine
vsimani - nevsimani
- ano nevsimat si v tom smyslu, ze kdyz ho mas u sebe v satku a jsi pri tom v pohybu, ono se zabavi jak tim houpanim (taky ikdyz je pevne privazane, trosku musi zapojiovat svaly), tak pozorovanim, co delas, co je v okoli, kam se jde, s kym mluvis atd.
@quapa no ja prave mam podobny nazor - akorat jak to dotycna prezentovala - to mi nesedlo, ze by to tam takhle rekly. Taky jsem na kurzu byla a mluvilo se neradikalne.
Violka je v satku casto - ta doba do 6 mesicu byla horsi - predevsim kvuli me neschopnosti vse spravne uvazat a take prvni mesice jsem sama nebyla fyzicky v poradku.
Ale nosila jsem ji hodne v nositku.
Myslim prave,ze kazde miminko je jine a tak nektere to vitaji vice, nektere si vystaci i venku z satku

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

15 %
6 hlasů

80 %
33 hlasů

5 %
2 hlasy

Celkem hlasovalo 41 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Jak být šik a fit i po 40
Unikátní publikace pro ženy, nejen po 40, v níž jedna z autorek podstoupila omlazující proces přirozenějšími metodami na vlastní kůži. Inspirujte se desaterem nejen pro ženu po 40! Jediná komplexní kniha o období po 40. Omlazení přirozenými metodami!
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40 – sebevědomá a v kondici