banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

ja jsem se ptala par maminek a kazda mi rekla ze kdyz mi rek... - diskuze

2 reakce

Zobrazit příspěvky podle:
ja jsem se ptala par maminek a kazda mi rekla ze kdyz mi rekli ze jsem ve 20+4 tak si jen odpocitam 20+4 a vyjde mi den kdy jsme nejspis otehotnela... tak prave nevim
Otěhotnění by mělo být tak bez dvou týdnů, asi 18tzpět. A výš datum poslední menstruace, nebo termín porodu?A nebo nezkoušela jsi se zeptat dr.?
@Aurynka Jestli správně počítám a měla jsi mens.c. tak těch 28dní, tak jsi měla začátek poslední mens. cca 17.10.08, oplodnění cca v prvních 10dnech v listopadu, dnes by jsi byla cca 20týden těhotenství(počítáno od 1.dne poslední mens.)=cca 18týdnů od oplodnění a termín porodu okolo 24.7.09.

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

18 %
8 hlasů

77 %
34 hlasů

5 %
2 hlasy

Celkem hlasovalo 44 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Jak být šik a fit i po 40
Unikátní publikace pro ženy, nejen po 40, v níž jedna z autorek podstoupila omlazující proces přirozenějšími metodami na vlastní kůži. Inspirujte se desaterem nejen pro ženu po 40! Jediná komplexní kniha o období po 40. Omlazení přirozenými metodami!
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40 – sebevědomá a v kondici