banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Ja jsem porodní plán neměla a když na to tak vzpomínám, asi... - diskuze

1 reakce

Zobrazit příspěvky podle:
Ja jsem porodní plán neměla a když na to tak vzpomínám, asi je nemožné se ho držet. Každý porod probíhá individuálně. Já jsem jim tam omdlívala pak jsem se zase zapřela v křeči a lůžku a nemohli se mnou hnout a pak už jsem se asi nějak neovládala a těch nesmyslů co jsem jim tam navykládala...no sranda. Takže plán neplán, hlavně že se mimčo dostane v pořádku ven
souhlasím, lépe bych to nenapsala. V první řadě je důležité dítě, a až někde úplně vzadu je \"moje pohodlí\"

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

17 %
7 hlasů

79 %
33 hlasů

5 %
2 hlasy

Celkem hlasovalo 42 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Jak být šik a fit i po 40
Unikátní publikace pro ženy, nejen po 40, v níž jedna z autorek podstoupila omlazující proces přirozenějšími metodami na vlastní kůži. Inspirujte se desaterem nejen pro ženu po 40! Jediná komplexní kniha o období po 40. Omlazení přirozenými metodami!
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40 – sebevědomá a v kondici