banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Houby fakt rostou - diskuze

3 reakce

Zobrazit příspěvky podle:
Protoze i kdyz jdu jen s Maruskou na kraj, tak stejne najdeme. mam vyhodu, ze poznam ruzovky, vetsina lidi se je boji sbirat, takze ty na me vzdycky pockaji.
My už máme přehoubováno jak v pupku tak v mrazáku
ve městě nerostou :-((((takže já nemám ani houbu :-(sama je nepoznám a ani nemám orientaci takže sama nemůžu.
Rostou,já chodím s Dádou tak 2x v týdnu a zásoby už máme slušný.A růžovky(masáky) taky poznám.

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?s

26 %
25 hlasů

70 %
69 hlasů

4 %
4 hlasy

Celkem hlasovalo 98 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Jak být šik a fit i po 40
Unikátní publikace pro ženy, nejen po 40, v níž jedna z autorek podstoupila omlazující proces přirozenějšími metodami na vlastní kůži. Inspirujte se desaterem nejen pro ženu po 40! Jediná komplexní kniha o období po 40. Omlazení přirozenými metodami!
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40 – sebevědomá a v kondici