banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

holky prosím o radu, koupila jsem si kojící podprsenku -nádh... - diskuze

5 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
holky prosím o radu, koupila jsem si kojící podprsenku -nádhernou ,ale je mi přes obvod malá nevíte kde se dají koupit takové ty prodlužovací pásky? prosím prosím poraďte
celkem běžně ve švadlence
v galantérce ji budou mít. Jinak ji maj určitě v katalozíchNo a nebo ji vyměň máš na to nárok do 14 d. bez udání důvodů
Zkusila bych galantérku nebo obchod se spodním prádlem.
taky to vídám různě v těch katalozích.V obchodě se spodním prádlem to budou mít taky
Zkus galanterii nebo přímo obchod se spodním prádlem.Jinak to vídám v katalogách různých zásilkových firem.

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

18 %
12 hlasů

0 %
0 hlasů

7 %
5 hlasů

57 %
38 hlasů

18 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 67 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40