banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

hnedka bych sla takyskoda,ze jsou od nas vsechny tak daleko.... - diskuze

2 reakce

Zobrazit příspěvky podle:
hnedka bych sla takyskoda,ze jsou od nas vsechny tak daleko..ale letos uz z toho bud emit alex rozum,tak to bude bezva
Tak vyražte na výlet. Ondr abyl v ZOO poprve v roce, dokázal pobrat jen pár zvířátek na začátku, pak odpadl. Nejvíc nadšenej byl v roce a půl.
@Ady.S nno v roce kdyz jsme byli,tak taky chvilku koukal,blbnul a pak usnul v kocarku tak letos jak to pujde,budem snad jezdit..

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

27 %
19 hlasů

68 %
48 hlasů

6 %
4 hlasy

Celkem hlasovalo 71 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Jak být šik a fit i po 40
Unikátní publikace pro ženy, nejen po 40, v níž jedna z autorek podstoupila omlazující proces přirozenějšími metodami na vlastní kůži. Inspirujte se desaterem nejen pro ženu po 40! Jediná komplexní kniha o období po 40. Omlazení přirozenými metodami!
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40 – sebevědomá a v kondici