banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

hezký den,já už peru a odvedla sem matyho do školky a nakoup... - diskuze

5 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
hezký den,já už peru a odvedla sem matyho do školky a nakoupila,Ada měla od 7 tak tu vzal Martin autem,dneska vyluxuju po o pro Matyho a skočit do města pro bavlnky a pak upíct buchtu zítra jedem na tu technickou k našim,moc se mě tam nechce,včera byly děti skorem 2h venku,chodějí před barák na písek a sešlo se jich tam víc a to je něco pro matyhomějte se krásně
pěkný den
Krásný sluneční den.
Hezký den
krásný den
Krásný pátek celé rodince

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

19 %
14 hlasů

0 %
0 hlasů

8 %
6 hlasů

57 %
42 hlasů

16 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 74 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40