banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Hezké, hezké, hezké ... také se mu snažím co nejvíc zpříjemn... - diskuze

0 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Hezké, hezké, hezké ... také se mu snažím co nejvíc zpříjemnit den. Ale pravdou je, že pak mám pocit, že ten den letí :o)!!
Tak holky, hezky si hrajte, my si jdeme taky hrát :o). Sice jen berany, berany, nebo číty číty (taky čteme knížky :oD), s mámou klofeme do klávesnice (jak vidíme u táty, že hraje hru) a většinu času trávíme v kočáře a na skoro seďáka, abysme viděli, co se děje. Ale určitě brzy se posuneme do dalšího levelu :o).

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

17 %
7 hlasů

79 %
33 hlasů

5 %
2 hlasy

Celkem hlasovalo 42 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Jak být šik a fit i po 40
Unikátní publikace pro ženy, nejen po 40, v níž jedna z autorek podstoupila omlazující proces přirozenějšími metodami na vlastní kůži. Inspirujte se desaterem nejen pro ženu po 40! Jediná komplexní kniha o období po 40. Omlazení přirozenými metodami!
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40 – sebevědomá a v kondici