banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

HA nevolnost - diskuze

0 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Ahoj holky, chtela bych znat vas nazor, presne pred tydnem jsem mela poprve s pritelem nechraneny styk, od te doby jsme spolu nespali
Za 4 dny mne zacalo byt zle od zaludku zvracela jsem a mela prujem ale bylo to az cca po 9 hodinnach od pilulky, takze prepokladam ze se stihla vstrebat, den na to jsem si vzala loperon proti prujmu pak za dve hodiny pilulku HA a za pet hodin smectu takze predpokladam, ze se pilulka opet vstrebala a ucinost nebyla snizena, vcera byla sobota - rano jsem si vzala HA a uz nebrala zadne leky ani nemela prujem takze pilulka se urcite taky vstrebala, no a dneska jsem si v 9:00 vzala pilulku a cca 11:00 mela prujem, takze jsem postupovala podle pribaloveho letaku a vzala si nahradni pilulku, myslite ze muzu otehotnet z toho nechráněného sexu pred tydnem? Nebo to neni pravdepodobne? Plus mam se radsi chranit jinak az do konce cyklu?

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

18 %
8 hlasů

78 %
35 hlasů

4 %
2 hlasy

Celkem hlasovalo 45 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Jak být šik a fit i po 40
Unikátní publikace pro ženy, nejen po 40, v níž jedna z autorek podstoupila omlazující proces přirozenějšími metodami na vlastní kůži. Inspirujte se desaterem nejen pro ženu po 40! Jediná komplexní kniha o období po 40. Omlazení přirozenými metodami!
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40 – sebevědomá a v kondici