banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

fondue - diskuze

0 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Musím se přidat s malými vychytávkami.Večeříme takto s přáteli poměrně často.Z romantického důvodu jsme si koupili na líh,ale elektrický je lepší.Plamínek je stálý a pokud je vás hodně ,tak při rychlejší frekvenci smažení to líh nestihne zahřát.To je osobní zkušenost.Maso předem nenakládáme,ale kvůli zkřehnutí to taky vyzkoušíme. Každému na talířek dáme nakrájenou sirovou zeleninu na dlouhé plátky: mrkev, papriku, salát. okurku a řapíkatý celer.Ten je po namočení do omáček vynikající.
No a na omáčky je nejlepší universální směs z majolky ,ušlehané a lehce oslazené šlehačky ,přidávám i kys. smetanu.To rozdělím na tolik dílů. kolik chci druhů omáčěk a jen dochucuji.Např. křenem, česnekem, hořčicí a cibulkou......................Je to na fantazii každého.A je to mňam

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

19 %
8 hlasů

77 %
33 hlasů

5 %
2 hlasy

Celkem hlasovalo 43 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Jak být šik a fit i po 40
Unikátní publikace pro ženy, nejen po 40, v níž jedna z autorek podstoupila omlazující proces přirozenějšími metodami na vlastní kůži. Inspirujte se desaterem nejen pro ženu po 40! Jediná komplexní kniha o období po 40. Omlazení přirozenými metodami!
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40 – sebevědomá a v kondici