banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Fenistil - diskuze

13 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
holky, teď mi volal manžel, ztrápenej, že mu ho neprodali....protože našemu Andrejkovi ještě nejsou dva a tak ho prý nesmí užívat. Dneska se vzbudil ráno s asi tak dvaceti štípancema na obličeji, uších a ve vlasech. Kdyby ty pupence neměl jen na hlavě, myslela bych, že jsou to neštovice...ale měli jsme vážně v ložnici menší hejno komárů..., použila jsem tekutý pudr a jak se tady hodně píše o Fenistilu, poslala jsem manžu, ať ho koupí. Navíc před dovolenou mi ho sama jedna lékárnice nabízela, ani ji neudivilo, že je pro 9m. mimino. Tak teď mě řekněte, jestli jste ho některá použila i u mladšího děcka? Ten pudr totiž nijak moc proti svědění nepomáhá a štípance, které utržil již včera si děsně rozškrábal...(prý jsou i kapky, ale jen na recept, k dr. určitě nepůjdu, u naší je to na tři hodiny...navíc lékárnice upozornila manž., že mu stejně nepomohou...)
já jsem Fenistil na štípance používala běžně - dokonce na doporučení dr. - nidky jsme žádný problém neměli.
@Humpolec My jsme dostali kapky od doktora když měl malej 3 měsíce a používám ho trošku po očkování.
Kapky jsme dostali od doktora v necelých 8 měsících a mastičku používám běžně.
Me v lekarne rekli,ze mi ho prodat muzou.A nemuze jit do jine a rict, ze to ma pro sebe?
@janney už manža pochopil, že ne vždy se má "říkat pravda"....dneska ho koupí! a povídá, klidně ve stejné lékárně, já na ně prdím, vždyť jim do toho nic není, pro koho to je!
Taky jsme Fenistil používali asi od půl roku,nikdy nebyl žádnej problém a nikdy se mě taky v lékárně neptali,pro koho to je.
Kapky dostala Anička na předpis v sedmi měsících,protože měla ošklivý ekzem ,tak aby si to neškrábala a bylo to z kožního.
Tak to mne tedy překvapilo, my taky používáme máme tedy kapičky i mazání, ale lékárník se nikdy nepozastavil nad věkem dítěte pro které to kupuji :o(Ale mám s ním ty nejlepší zkušenosti.Ještě je také možné že kapičky by byly lepší ty se dávají i malinkým mimi.Vím z vlastní zkušenosti dávala jsem to malýmu proti svědění při atop. exzemu
Jasně my používali odjakživa.
@Honafa Taky používáme když je třeba v letáku píšou že se může ,ale jen natřít takovou plochu jak mají dlan a na ty štípance toho tolik ani není. Tak si ho jdi koupit a vůbec neříkej na co ho chceš
@adrinka Ano, u malých dětí se nesmí na velkou plochu, ale na štípance bych ho určitě dala....
My jsme ho teda pouzivali na stipance urcite driv nez ve dvou letech. tak at proste zajde do jine lekarny a nerika, ze je to pro male dite. Ale nam Fenistil kapky napsala i doktorka a to byla Anicka mala, tak nevim.

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

19 %
14 hlasů

0 %
0 hlasů

8 %
6 hlasů

56 %
40 hlasů

17 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 72 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40