
Pro tuto akci musíte být přihlášení
- Vlákna
- Času
- Líbí se mi

Jituš, Janička ti dává zabrat, ale koukám jako puk, že už jsi ve 29. týdnu, zbytek už uteče jako voda.
No a Pavli, vy jste na mimouška připravení perfektně, na fotkách je vidět, jak se holky strašně těší na dalšího sourozence, až si někdy říkám, že bych to třetí chtěla taky. A fakt jsem zvědavá, jaké jméno nakonec vyberete.


u nás to rozhodl manžel, já se chtěla realizovat v práci a tatínek chtěl ještě jednu princezničku
no teď když nevím kam dřív skočit, abych uhlídala toho našeho malého draka, tak si říkám, jak jsem mu na to mohla skočit
Související články
Aktuální soutěže
Aktuální testování
Těhotenská kalkulačka
Vypočtěte si v naší těhotenské kalkulačce, kdy Vás čekají ultrazvuky, kdy obdržíte těhotenskou průkazku, kdy se podrobíte triple testu, kdy se vyšetřuje streptokok, kdy se provádí amniocentéza, kdy byste si měla nachystat věci do porodnice, kdy nastupujete mateřskou dovolenou.
TĚHOTENSKÉ E‑MAILY
Zaregistrujte se na Babyonline.cz, uveďte termín porodu a každý týden vám automaticky přijde e-mail s informacemi o vašem těhotenství týden po týdnu a vývoji miminka!
Vybraná anketa
Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?
17 %
11 hlasů
0 %
0 hlasů
8 %
5 hlasů
58 %
38 hlasů
18 %
12 hlasů
Celkem hlasovalo 66 unikátních návštěvníků