banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Epiduralka - diskuze

7 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Ahojte holky chtela bych se vas zeptat kolik stoji zhruba epiduralka ? diky moc
Zeptej se v přímo v porodnice kde budeš rodit. Každá to má jiný, u nás v Šumperku se zatím neplatí.A určitě bych se až tak nebála ji využít, určitě se to dá vydržet,a le taky nemusíš mít moc bolestivý porod díky ní. Já jsem rodila s epidurálem a neměla jsme žádné problémy při tlačení.A můžu říct, že mi i porod běkně urychlil.
@Ady.S No ja rodim poprve a trebas v Ostrave Porube chcou neco pres 1000. A ja nevim jestli si vemu epiduralku,ale asi jo. moje znama rodila v zari a musely ji dat na otvirani prasky a nevzala si epiduralku.Ale rikala mi ze kdyby mela tu moznost tak si ji veme a neva.
každá nemocnice to má jinak, ale co nám říkala PA na kurzu, tak se pohybuje okolo 6 tisíc. Já čuměla jako puk, u nás v UH je to zdarma, ale doufám, že to zvládnu bez ní
@ivulisek Jejda, to teda taky slyším poprvé. A nezáleží taky na tom, jakou má člověk pojišťovnu? Nevěřím tomu, že VZP, ZPMVČR a podobné velké pojišťovny, se kterými má smlouvu absolutně každá nemocnice, by tohle neproplácely. Nejlepší bude, když má někdo pochybnosti o tom, co kolik stojí nebo jestli si to pacoš hradí sám, ať si na svou pojišťovnu zavolá, řekne kde bude rodit a co chce a oni mu poradí na infolince.
epidural se plati???to slysim prvne..ja ho mela zadarmo.a uz bych si ho asi nedala.jakmile si das epidural-ztratis vypuzovaci reflex a nebudes vedet,kdy mas tlacit..nase mamky to bez epiduralu take zvladly.pomohlo mi to od bolesti asi poslednich deset minut-neboli porod,ale kontrakce.no a pak mi museli dva doktori tlacit na bricho,abych ho ze sebe vubec dostala!neboj se bolesti,je to normalni,musi to zvladnout kazda.bude se ti lip rodit..
Myslim, ze zalezi na porodnici. V Podoli se treba neplati vubec.
já jsem rodila v Turnově a tam stála 600,-

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

19 %
13 hlasů

0 %
0 hlasů

7 %
5 hlasů

56 %
38 hlasů

18 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 68 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40