banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Elektronická cigareta - diskuze

18 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Co si o ní myslíte? Přesedlali jste z klasických cigaret na elektronickou? Co Vás k tomu vedlo? A myslíte si, že je v pořádku kouřit, kdekoliv Vás napadne? Třeba i v čekárně u dětského doktora? Inspiroval nás příspěvek: http://www.babyonline.cz/diskuzni-klub/co-na-to-rikate-precetliy-jste-vase-prihody-co-uz-bych-neprezila?url=jeste-zazitek-z-cekarny-normalne-tam-byl-994638#r994638
Poradíte mi prosím někdo, jak vybírat dobré a kvalitní náplně do elektronické cigarety prosím? Jakou máte zkušenost ostatní?
@Libovecka Zdravím, pokud chcete náplně do elektronické cigarety, které jsou kvalitní a pořídíte je i za dobrou cenu, tak to potom mohu doporučit. Mrkněte se na vaporism .cz Tam se dají teď i některé pořídit se slevovým kódem MŇAM, kde pak dostanete slevu 20 procent. Kupuji od nich už dlouho a vždy mi vše přijde rychle a bez problémů.
No tak vedlo mě k tomu mimo jiné i to, že to tak nesmrdí. Respektive někdy to dokonce i voní. :)Momentálně si kupuju jednorázové cigarety VENIX, jsou hlavně ovocné, takže to je znát i na tom "kouři", teda páře, sice jsme doma nikdy nekouřili, ale s elektronickou jednorázovkou to jde.
@Catoblepas Dokázal by jste mi prosím někdo poradit ohledně výběru elektronické cigarety? Kterou je nejlepší vybrat, když chci přestat kouřit klasické a přejít právě na elektronickou cigaretu?
@Morkova Zdravím, já jsem přešla z klasických cigaret na elektronické díky tomu, že jsem si začala kupovat jednorázové elektronické cigarety, a to konkrétně Syx Bar od vapemania .cz Vyhovují mi a navíc je můžete vybírat z několika příchutí, takže si můžete vybírat podle toho co vám vyhovuje a taky je libovolně pak i střídat.
No tak nesmíte to brát až ad absurdum, v čekárně by snad nikoho nenapadlo si vytáhnout e-cigaretu.. Ale třeba na zastávce je povoleno kouřit - pokud je otevřená a to si myslím, že pak je mnohem lepší kouřit nesmradlavou e-cigaretu, než vyhulovat normální cigaretu a smrdět všem. Navíc ty nenávistné pohledy nekuřáků a jejich reakce, když to opravdu smrdí.. Naproti tomu e-cigareta je spíš voňavá, ale jinak nesmrdí. Navíc neobsahuje ty tisíce škodlivých látek, karcinogeny a tak. Jen je třeba kupovat kvalitní liquidy, doporučil bych Ebull, který vyrábí Dekang - to je záruka kvality. No já e-cigaretu kouřím a nakupuji na http://www.shop-ecigarety.cz kde vím, že mají kvalitní zboží.
V čekárně u dětskéh doktora je to nehoráznost, to pak rovnou můžem tolerovat i učitelkám v mateřských a základních školách. Nejde o smrad či spaliny, ale o celkový psychologický výchovný moment.
Určitě jsou mi sympatičtější e-kuřáci :D, ale přesto si myslím, že by měly být zachovány hranice toho, kde se cigareta nevytahuje - ať už jakákoliv. A hrozně mě irituje tvrzení, že elektronická cigareta NEŠKODÍ zdraví. To je pěkná blbost - nikotin je pořád droga a to vysoce návyková. Kromě toho bych se trochu obávala i těch různých příchutí apod. Kdo ví, jestli to taky nebude škodlivé a jen se to zatím neví.
Kéž by všichni kuřáci přešli na el. cigárka a člověk nemusel prát všechno oblečení hned, jak si dá někde kávičku nebo večeři. Už jsem to viděla v praxi a zírala jsem, že z toho jde fakt jen ta pára. Jako odnaučená kuřačka doufám, že se nevrátím k ničemu, ale kdybych přeci jen, tak jedině toto - i kvůli penězům...
@radun To je fakt, ta pára (která navíc nesmrdí) je bonus, pokud chce člověk kouřit vevnitř. Buď je neutrální nebo vyloženě voní - já po dlouhém hledání našla jednorázovky VENIX s velkým výběrem příchutí (ovocné nebo i kafe, to je ideální ke kafi) a ty voní skvěle. Taky je fajn, že se nemusí nijak nabíjet nebo naplňovat, a když nejste vyloženě echt silný kuřák, tak to vyjde i levněji. Já se na to snažím naučit i manžela, teď se mi docela hodí, že mají akci se stíracími losy, na které se dá vyhrát až sto tisíc, tak to asi nakoupím jako dárky na Vánoce a když budeme mít kliku, tak budeme mít navíc veselý svátky.
Tak určitě není v pořádku kouřit kde mě napadne, ale já zapřísáhlý nekuřák jsem za toto vylepšení ráda. Hlavně že mi s tím nikdo nesmrdí pod nos
Ja to chtěla pořídit před x lety Martinovi do letadla.Ted už ho kašlu.Bych zmínila jeden článek kde se psalo,že američané přecházejí hromadně na e cigarety.Myslím si,že je to tím,že je strašně v americe diskriminovali a kuřák už vlastně nesměl kouřit nikde.A ted s e cigaretou muže a zase budou všichni kouřit uplně všude i na hřištích či v čekárnách.Že lidi si prostě vždy najdou skulinku.Nikdo už je nemuže diskriminovat-nesmrdí,neníčí si zdraví,neobtěžují nikoho atd.Všecko to co se říka kuřákum tím odpadá.Otazka je-čím tohle bude škodit,třeba pak budou vyzkumy,že to je ještě horší nebo kdo ví.Zatím bych to brala,že se to muže používat tak kde se muže kouřit,ale obávam se ,že i u nás se to zvrtne.

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

26 %
32 hlasů

69 %
84 hlasů

5 %
6 hlasů

Celkem hlasovalo 122 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Jak být šik a fit i po 40
Unikátní publikace pro ženy, nejen po 40, v níž jedna z autorek podstoupila omlazující proces přirozenějšími metodami na vlastní kůži. Inspirujte se desaterem nejen pro ženu po 40! Jediná komplexní kniha o období po 40. Omlazení přirozenými metodami!
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40 – sebevědomá a v kondici