banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

druhá MD a RD - diskuze

2 reakce

Zobrazit příspěvky podle:
Teď jsem na RD a k 1.5.2012 mi vypršela v práci smlouva a dál mi ji neprodlouží. Když ted otěhotním budu mít nárok na mateřskou a volbu RD nebo nebudu? Děkuji za odpovědi
Já jsem to tak měla úplně stejně a dostala jsem rodičovský příspěvek až po porodu - žádná mateřská před porodem ani po něm.
Bohužel nebudeš, musela bys na MD nastoupit do 6 měsíců. Na výběr kolik budeš čerpat RD by šlo jedině přes manžela pokuď pracuje.

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

19 %
13 hlasů

0 %
0 hlasů

7 %
5 hlasů

56 %
38 hlasů

18 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 68 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40