banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

dovolená s ročním prckem - diskuze

6 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
ahojky holky, chtěla jsem se zeptat jestli byste nám některá nedoporučila kam jet na dovču s prckem, teď je mu za pár dní 9měsíců, ale jeli bysme asi až někdy v září...dívala jsem se na ten odkaz do beskyd,to vypadá moc pěkně...jaké máte zkušenosti se zahraničím??
Holky,vy myslíte ten odkaz co jsem tam dala?My tam totiž taky chceme jet-teda uvažujem o tom,aspon na víkend,tak abysme se tam pak náhodou nepotkali všechny
@Silvinka nooo, tak že bysme si to naplánovaly??
už jsem to tu někde psala - my máme velmi dobrou zkušenost s tím, že si přes nějakou cestovku /podle katalogu/ vypůjčíme chatu nebo chalupu. Jsme tam sami, takže nehrozí, že tam bude někdo vyřvávat po nocích, máme tam vše co s dětmi potřebujeme a dá se to pořídit za slušnou cenu. Před rokem jsme byli právě v Beskydech - Paseky nedaleko Valaškého Meziříčí a moc se nám to líbilo.
A taky chceme jet v září do těch Beskyd:o)
@iridales tak třeba se tam potkáme, manžovi se to líbílo, tak tam zkusím brnknout jak to vypadá s obsazeností :-) jeli bysme asi začátkem září
Zkušenosti teda nemám, ale asi bych neměla odvahu s ročním prckem někam dál. Netroufla bych si. Možná tak za rok, za rok a půl:o)

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

19 %
13 hlasů

0 %
0 hlasů

7 %
5 hlasů

56 %
38 hlasů

18 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 68 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40