banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Dostanu se asi do blázince - diskuze

9 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Protože bylo Dádě o víkendu špatně,tak jsem se jí snažila maximálně věnovat.Teď už je jí docela dobře,ale klíště chce neustále maminku.Hlídá mě i na WC.Nechce být s holkama v pokojíku.Jestli jí to ještě pár dní vydrží,mám Bohnice jistý.Pomoooooooooooc.
KDO nezažil nepochopí,já chápu naprosto dobře.Taky mám doma pijavici.A když třeba přes svátky,pořád za mnou leze taky mě to štve.Martin se diví,proč jí od sebe vyhazují,ale někdy se to už fakt nedá.
Jak by rekla Violka O-OU
a co kdyby jsi jí začala lézt trochu na nervy třeba by tě propustila ze svých služeb a vzala za vděk sestřičky
Neboj to přejde-možná.
no jo,když je u maminky nejlíp
Chudinko!!!
@nadule1 Už vím,jak se cítí Tom v přítomnosti Dády
@tygřímáma Ty jsi praštěná :))))
@nadule1

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

19 %
4 hlasy

81 %
17 hlasů

0 %
0 hlasů

Celkem hlasovalo 21 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40