banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Doporučte prosím CAR v Praze - diskuze

7 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
asi to změním a odejdu ze SAnusu..ne kuli doktor§m,ale kuli dojíždění 100 km a komplikacím při IUI a tahání tam manžela... Doporučte prosím doktory a nebo ta centra...Vůbec netuším co je v Praze jako vyhlášené a cenově dostupné...Díky Janča
My, když jsme se snažili o raráška, jsme dostali kontakt od mého kolegy, kteří se v Podolí snažili pár let neúspěšně, až odešli do Pronathalu a pak rovnou k lékařce Zdeňce Ulčové-Galové http://www.fnplzen.cz/ulcovagallova/kontakty.htm. Otěhotněli hned na podruhé:) a teď mají z umělého (ze schovaného embria) další překrásné mimi:). My jsme pí.MUDr. Ulčovou-Galovou také kontaktovali a nabídla nám termín za necelý měsíc:). Je to sice Plzeň, ale spolupracuje s Pronathalem, takže by další vše asi probíhalo tam. Podařilo se nám ale otěhotnět do pár měsíců od chvíle, kdy jsme to přestali úplně řešit a smířili se s tím, že mimi nebude... Můžu jen doporučit, mailová i telefonická komunikace s paní doktorskou byla pohodová a na srdci hřející po tom všem, čím jsme si prošli v Kladně:(.Držím pěsti.
iscar
tak to zkoumám a ISCARE může hned což je zvláštní..GENET za 3 měsíce konzultace..na PODOLÍ blbý recenze a PRONATHAL dle statistik jde od roku 2005 do prd... Tak teda nevim. Jo a švagřice říkala že známá v Pronatalu po 6 IUI a 7 IVF mají dítě...to je super to bych se už asi oběsila...a splácela do smrti...Tak teda nevim zda raději nepokračovat v Sanusu...léčím se tam už 4 roky a zatím vycházejí vstříc se vším.. Co vy na to?
@Janinka117 jachodila do iscaru hned jakjsemmohla,zkusili 2x iui a nic a tak dali hormony at se pripravimena ivf a zadarilo se mesic pred 1. ivf...a hned na 2x,ale co tammaminky chodili,tak semi zdalavysokauspesnost,personalbylskvelej
já navštěvovala Pronatal, primář Mardešič byl i několikrát v televizi, doktoři mě připadali všichni rozumní a obětaví
Nevím jestli vím co hledáš. Chceš centrum na umělé oplodnění?Já znám jen Gennet. Chodila jsem tam v těhotenství na ultrazvuky. A známá tam chodila na umělé oplodnění a povedlo se...http://www.gennet.cz/
@medox děkuji

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

20 %
14 hlasů

0 %
0 hlasů

7 %
5 hlasů

55 %
38 hlasů

17 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 69 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40