banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Dobry den,chtela bych se zeptat minuly tyden v utery jsem by... - diskuze

0 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Dobry den,chtela bych se zeptat minuly tyden v utery jsem byla u doktorky a podle ultrazvuku bych mela byt 4tt byl videt vacek dnes znova na ultrazvuku a zas byl videt jen vacek a plod nikde zitra jdu na krev a uvidi se zda hcg roste nebo klesa.
Jeste musim dodat ze v dubnu 2015 zamlkle tehotenstvi 6+2 byl jen vacek.
Chtela jsem se zeptat jestli ste to nektera take tak mela jestli se muze jeste plod ukazat dekuji moc

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

23 %
24 hlasů

2 %
2 hlasy

13 %
14 hlasů

46 %
48 hlasů

15 %
16 hlasů

Celkem hlasovalo 104 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Jak být šik a fit i po 40
Unikátní publikace pro ženy, nejen po 40, v níž jedna z autorek podstoupila omlazující proces přirozenějšími metodami na vlastní kůži. Inspirujte se desaterem nejen pro ženu po 40! Jediná komplexní kniha o období po 40. Omlazení přirozenými metodami!
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40 – sebevědomá a v kondici