banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Dobrý den, začala jsem brát HA asi dva dny po té, co mi s... - diskuze

3 reakce

Zobrazit příspěvky podle:
Dobrý den,

začala jsem brát HA asi dva dny po té, co mi skončila menstruace. Pohlavní styk jsem měla po osmi dnech co jsem užívala HA. Dobrala jsem první plato (již jsem HA měla, ale jen na akné asi 6 měsíců, potom 4 měsíce pauza). Takže ji beru jakoby znovu, a nedostavila se mi ještě menstruace. Je možné, že má menstruace je rozhozená, nebo přijde brzy? Už jsou to 4 dny co jsem první plato přestala požívat.

Děkuji za odpověď :-)
Dobrý den, pokud jste měla pohlavní styk až 8. den pravidelného užívání antikoncepce, pak byste těhotná být neměla. To, že se menstruace nedostavila, se stát může. Začněte tedy s užíváním dalšího platíčka po týdenní pauze podle návodu tak, jak máte jistě napsáno i v příbalovém letáku.
MUDr. Veronika Ťápalová
@admin prosím ,můžeta mi odpovědět na mojí otázku na třetí straně,je to docela nutné,děkuji .
@Zuky Dobrý den, dotaz prosím vložte do ONLINE Poradny zde: http://www.babyonline.cz/poradna. Až odborník odpoví, zobrazí se v Poradně Váš dotaz i s odpovědí.
Děkujeme za pochopení.
Tým BOL

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

17 %
11 hlasů

0 %
0 hlasů

8 %
5 hlasů

58 %
38 hlasů

18 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 66 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40