banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Dobré ráno.My už jsme vzhůru.No mě už 3 dny pobolívá ucho a... - diskuze

5 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Dobré ráno.My už jsme vzhůru.No mě už 3 dny pobolívá ucho a bolí mě pořád.Zítra brzo ráno vyrazím na ORL,nevím zda zánět zvukovodu nebo to je tou mou zvětšenou štítnou žlázou,u které se může taky projevovat bolest ucha.Tak uvidíme.Každopádně v úterý brzo ráno jdu na krev na štítnou žlázu na kterou mě poslal alergolog.No jinak jsem včera opět nevyžehlila,takže konečně už dneska.Uvařím oběd a čeká mě to žehlení.Pak nachystám trošku cukroví a uděláme si pohodu.Adventní věnec nemám,ale možná ještě něco vymyslím.Pěknou neděli holky.
Hezký den, Zuzko.
Hezký den a snad to bude zítra v pohodě.
@tygřímáma snad ano
Zuzko krásnou pohodovou nedělip.s. zítra se sejdeme na ORL...Eliška si odvčera stěžuje,že málo slyší a tak jsem ji ráno proklepla a zjistila,že vůbec neslyší na levé ouško
@Lendrunka jajku,snad to nebude nic vážného.

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

18 %
4 hlasy

77 %
17 hlasů

5 %
1 hlas

Celkem hlasovalo 22 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40