banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Dobré ráno. Mě dnes čeká úklid domácnosti, žehlení a vaření... - diskuze

10 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Dobré ráno. Mě dnes čeká úklid domácnosti, žehlení a vaření oběda. Nějak tento týden nic nestíhám (ani ten BOL). S tím vařením to je taky mazec od pondělí vařím každý den a zítra mě to čeká znovu. Nevím jak je možný, že ani nejsou žádné zbytky. Jinak budu dopoledne čekat na zprávy od Ondry jak je na to s lístkama na hokej a kde se vůbec nachází. Brzy ráno se tedy ozval tatínkovi, že je v pořádku, ale to je tak vše co vím, ale alespoń něco. Odpoledne pak sjedeme nakoupit a večer mě čeká Zumba. Přeji pěkný den. Jen tak pro zajímavost, takhle nějak to včera vypadalo u Kajot arény dřívějšího Ronda (zimní stadion v Brně) odhadem tak mezi 17-18h. http://www.sport.cz/hokej/extraliga/clanek/423954-brnenske-hokejove-silenstvi-zase-kulminuje.html#article-artcl
krásný den, jsem zvědavá, jestli se Ondrovi ty lístky podaří ukořistit, je to mazec
@káče snad jo, ještě nemám žádné zprávy
my prožíváme také hokej u telky, jo s 15ti letým klukem to ani jinak nejde.prima den
Držím Ondrovi palce.Leni,co stojí lístek na takové utkání?
@tygřímáma Na stání na základní část stál 140 kč, když hráli semifinále tak byl za 340kč a teď to zdražili na stání na 520 kč Má štěstí, že mu babička přispěla, jinak by se s tím mohl rozloučit. Ty co měli na sezónu pernamentky tak mají lístky na finále za 420 kč. Na sezení pro ty co nemají pernamentky jsou až za 690kč. Což je tedy mazec. Jinak jsem před chvilkou koukala na aukro a tam se vstupenky draží o sto šest. Viděla jsem ji za 2 500kč.
@zanlena To je síla
@tygřímáma no to je
@tygřímáma no to je
pěkný den
Hezký den

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

25 %
28 hlasů

69 %
76 hlasů

5 %
6 hlasů

Celkem hlasovalo 110 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Jak být šik a fit i po 40
Unikátní publikace pro ženy, nejen po 40, v níž jedna z autorek podstoupila omlazující proces přirozenějšími metodami na vlastní kůži. Inspirujte se desaterem nejen pro ženu po 40! Jediná komplexní kniha o období po 40. Omlazení přirozenými metodami!
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40 – sebevědomá a v kondici