banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Dobré ránko!Je tady poslední den prázdnin. Nás čeká jen vaře... - diskuze

10 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Dobré ránko!Je tady poslední den prázdnin. Nás čeká jen vaření. Odpo možná procházka a v podvečer pohádka. Od zítra nám to začne. Užijte si všichni bezva neděli
budu na vás myslet holky
hezkou neděli a užijte si poslední den prázdnin
bezva neděli vám tygří rodinko
hezkou neděli i vám
Aničko,krásnou neděli a užijte si Dádin první školní den
krásný den Aničko,a Dádě přeju,aby se hezky vyspinkala a vkročila do první třídy s usměvem , a mamko ty si nezapomen kapesník
@Gigi Kapesník? Spíš prostěradlo. Ale foťák mám připravený, neboj
hezkou neděli a zítra budem myslet na Dádu
Pěknou neděli holky
Príma neděli

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

17 %
8 hlasů

77 %
36 hlasů

6 %
3 hlasy

Celkem hlasovalo 47 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Jak být šik a fit i po 40
Unikátní publikace pro ženy, nejen po 40, v níž jedna z autorek podstoupila omlazující proces přirozenějšími metodami na vlastní kůži. Inspirujte se desaterem nejen pro ženu po 40! Jediná komplexní kniha o období po 40. Omlazení přirozenými metodami!
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40 – sebevědomá a v kondici