banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Dnes je mi na nic - diskuze

13 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Od rána jsem nějaká celá nesvá, bolí mě nohy, pobolívá břicho, sem tam je mi na zvracení. Ale před chvílí jsem tomu dala korunu. Šli jsme na pizzu a já snědla celou, no do 20 minut po snězení šílené křeče v břiše, že jsem se kroutila v autě, rychle domů a strašnej průjem, myslela jsem, že je to má poslední hodinka. Polejval mě úplně studenej pot. Myslíte, že to mohlo udělat trochu přecpání se? Že to trávení funguje v těhu trochu jinak?
Ahoj,tak doufám že už ti je lépe,dneska jsme byli na tom ultrazvuku a vše vypadá v pořádku srdíčko tluče tak jak má a mimčo taky roste tak jak má potvrzen probíhající 9.týden.Fotku nemám ještě nebylo nic moc vidět :-(
@Míša6 ahoj, tak to je super Přestala jsem brát c.babyplan a je mi dobře. Dnes mě teda píchá v podbřišku, bere 2x denně hořčík, k doktorovi jdu v úterý, tak snad bude vše v pořádku.
@danicka84c.babyplan beru ale špatně mi z toho nebylo.Jinak dneska mě taky píchá v podbřišku tak asi budu po práci jen odpočívat :-)
@Míša6 tak pěkně odpočívej. Já zřejmě nemůžu, dostala jsem přednášku o tom, že toho doma málo dělám
@Míša6 haha, tak to máš dobrý. Jo, hlavně, ať je prcek v pohodě, to si musíme pořád opakovat
@danicka84 Na to se vyprdni hlavně at je prcek v pohodě musíme opatrně. Já mám asi vše teda hotovo.a přítel už před dvěma lety řekl že vytírat a luxovat neumim tak to od tý doby nedělám když to hold umí líp
To spíš tím jak jsi jedla tak se ti rozhýbaly střeva, ale něco špatného jsi musela sníst už před tou pizzou.
Ahojky,sice nevim jak to funguje v tehu,ale ja to mivam rano po snidani to nevim jestli rvat nebo brecet..ale pak to prejde..i te prujem mivam rano..
@VeMi já jsem se dřív léčila se zánětem střev, měla jsem to stejně jako ty, takže ti rovnou řeknu, že moc normální to není mít průjem po jídle. Může jít ale třeba jen o překyselení žaludku. Každopádně já to měla několik let a když už mě to fakt obtěžovalo, že jsem se musela držet někde stále u wc, tak jsem šla k doktorovi.
@danicka84 No ja oncas nemusim ani jist:o)
@VeMi doporučuji ti fakt zajít k obvoďákovi a ten ti dá doporučení na gastroenterologii. Taky jsem nemusela ani jíst.
@VeMi vůbec tě nechci děsit, nemusí to být nic vážného, jen to obtěžuje běžný život a s tím se musí něco dělat. Já mám od té doby pokoj, musím to zaklepat

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

18 %
12 hlasů

0 %
0 hlasů

7 %
5 hlasů

57 %
38 hlasů

18 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 67 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40