banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Dnes byla práce v práci uplně na prd. Dělali jsme na zakázká... - diskuze

10 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Dnes byla práce v práci uplně na prd. Dělali jsme na zakázkách, které za boha nejdou, čas u nich se vleče a člověk se u nich vždy dokonale rozčílí... Takže jsem si dneska hodila asi 3x s nožem na zem a párkrát zařvala, že jdu domů U nás v práci je to uplně běžné, takže při těchto slovech se jen kolegové otáčí s poznámkou, kdo to tentokrát řve Odpo mě Tygr vyzvedl před prací. Podařilo se mi jí i vystašit, když jsem bouchla do auta a odběhla si odpracovat svých posledních 5 minutA momentálně peču dort pro kolegyňku :)) Ale už chci víkend :) Páč jdu pařit a né sama, ale s Holkou Bolkou...... (hádejte)
to bude Danička :-)
a neni to Tygrice?a ze by na to ona sama zapomnela?
Hlavně tu nasranost nechat v práci a netahat ji dom
Já si taky myslím, že půjdeš pařit s maminkou :)))
Jj a pomůže to nadávání při té praci?Já tipuju že pařit půjdeš s nejaktivnější bolkou Tygřicí
A dort bych si teda taky dala Víkend bude coby dup, tak si ho holky náležitě užijte
tak ono je třeba si někdy v práci zakřičetprý je to zdravé...a s jakou bolkou ? tipla bych Naďuli
@Zuzbr Vedle jak ta Jedle
No to by mě vážně zajímalo,s kým jdeš pařit.Já se vždycky dozvím všechno jako poslední
@tygřímáma Bože, bože :D

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

26 %
27 hlasů

69 %
72 hlasů

5 %
5 hlasů

Celkem hlasovalo 104 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Jak být šik a fit i po 40
Unikátní publikace pro ženy, nejen po 40, v níž jedna z autorek podstoupila omlazující proces přirozenějšími metodami na vlastní kůži. Inspirujte se desaterem nejen pro ženu po 40! Jediná komplexní kniha o období po 40. Omlazení přirozenými metodami!
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40 – sebevědomá a v kondici