banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

DM - diskuze

29 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Ahoj holky, co nejraději nakupujete v DM?
Já momentálně udělala největší zásobu plenek pro miminko, aby až se narodí, nemusela pořád lítat pro plenky.
@Jolina A jakou značku plínek jste pořídila? :)
@Lenuska1234 Hodně maminek doporučuje https://happy-cz.cz/cs_CZ/product/newborn-4 a i kamarádky je používají pro svoje miminka. Také uvažuji nad jejich vložkami pro maminky po porodu.
@Jolina Také je znám a i kamarádky je používaly a byla jsem spokojená. S kvalitou a hlavně i savostí, kdy nebyl zadeček v mokru.
@Jolina měla jsem možnost vyzkoušet pár výrobků od této značky Bella Happy (vlhčené ubrousky, vlhčený toaletní papír pro děti, dámské vložky,...) a byla jsem vždy spokojena. Takže u těchto produktů bych se rozhodně nebála je vyzkoušet ;-) a když miminku nebudou náhodou plenky sedět, tak je využijí kamarádky :)
@Jolina Tak držím palce, ať mimču i vám vyhovují ;-)
Na DM miluji sbírání bodíků, není jak, když jich je 200 a více. A nedam dopustit na jejich vlhčeňáky a kapesníky v papírové krabici :)
@bogape Sbírání bodíku je super :-D Mám pak pocit, že nakupuju zadarmo, když je uplatňuju :-D
@anytsirK A jde tam uplatnit i vetsi sleva než 50 Kč za 200 bodů?
@mamamisa Koukám do aplikace, že nejvíc jsem uplatnila 900 bodů
@Lenuska1234 Také jsem se právě divila na účtence, jak to počítají, že jsou tam i takové drobné :D Teď mi dala paní v DM letáček, že mají zase novou aplikaci :D
@Pet-Z Já jsem teď naposledy uplatňovala body a dokonce mi odečetli přesný počet bodů (asi 1368 b za 344,50 Kč). Tak už to nezaokrouhlují na 50,- Kč jako dříve ;-)
@mamamisa Také neuplatňuji slevu vždycky, a šetřím si jí na větší nákup. Před Vánoci jsem uplatňovala 1000 bodů :)
@anytsirK Aha tak to si to budu šetřit protože já vždy měla tu maximální slevu 50 kc
@mamamisa Jj, pokladní se mě vždycky ptá, zda chci uplatnit maximální slevu.
Já pravidelně kupuju ten jejich super škrob na žehlení. Jinak hodně využívám jejich kuponů. Pak se nákup vyplatí.
@Hlisnikovskaveronika Škrob na žehlení vůbec neznám :-)
V DM kupujeme ovocné kapsičky a ovocné tyčinky pro malou. Dříve jsme tam kupovali pleny tu jejich Babylove značku A ano, mají tam různé vychytávky...kupovala jsem tam třeba pro malou kousátko, které se naplnilo ovocem a ona to žužlala
@Pet-Z No mě přijde super, že tam toho mají fakt spousty, hodně i pro děti, ale musí se na to holt natrefit ;-)
@Pet-Z No mě přijde super, že tam toho mají fakt spousty, hodně i pro děti, ale musí se na to holt natrefit ;-)
Já tam kupují plenky babylove, za nás jsou nejlepsi, neprotečou v noci :) pak tam kupuju kapsičky, presnidavky, různé křupky, ovocné šťávy :)
@mamamisa Tak to míváme stejné nákupy ;-)
Ahoj, já kupuji nejčastěji přes internet velké balení vlhčených ubrousků, ovocné tyčinky a kapsičky...většinou pro děti, když tak koukám :-D a co ty?
@Lenuska1234 No já taky hlavně dětské potřeby :-D Pleny, kapsičky, tyčinky a čaje. A někdy i dobroty pro mě, když jsem držela bezmléčnou dietu, chodila jsem tam dost často pro jakože jogurty a různá ořechová, rýžová nebo ovesná mléka. Ale přijde mi, že tam mají spoustu super vychytávek, jen člověk nemá čas je najít, tak proto se ptám. Teď mi třeba dala tchýně taková silikonová víčka, která se dají dát na rozjedený jogurt. Kupujeme ty velké Hollandie a fakt často tohle víčko využívám. Nebo se tím dá zakrýt třeba nakrojená okurka, je to fakt bezva.Nebo jsem si tam teď koupila uzavíratelné sáčky a ty jsou taky super na spoustu věcí.
@anytsirK A jak jsi spokojená s plenkama? Já kupuji teď nejčastěji v Lidlu ty jejich Lupilu a jsem spokojená, ale z DM jsem nikdy neměla. To je pravda, já radši nakupuji přes net, protože se tam občas ztrácím, když něco hledám :-D Ty víčka jsem už viděla, ale taky jsem na ně nenarazila. Já si dělám domácí jogurt ;-) Holky mají vysokou spotřebu :-D A ty uzavíratelné sáčky mám taky a super, na svačinu nebo do mrazáku
@Lenuska1234 Jak se dělá domácí jogurt? To by se nám asi taky šiklo :-DJá tam kupuji Kolorky na noc a s těma jsem spokojená moc, jedna plenka vydrží celou noc a ráno je sice nasáklá, ale ne mokrá. občas koupím ty jejich babylove pants, ty mi přijdou fajn. Takové normální, ale nejčastěji kupuji teď plenky v Albertu. Lupilu jsem zas nikdy nezkoušela koupit já :-)
@anytsirK já bych nepoznala rozdíl mezi kupovaným a tímto. Čím déle necháš, tím víc je hustý. Asi by šel třeba udělat i řecký jogurt, ale nezkoušela jsem.Pants jsem nikdy moc neměla, vadilo mi, že když jí je sundám (což jde lehce), tak ji musím svléknout, abych jí je zase nasadila :-D Leda na noc, to jo
@Lenuska1234 Ty jo super a jak ten jogurt chutná? Je to srovnatelné s těmi, co se dají koupit?Jj Dada jsem kupovala skoro až do roka, jenže pak jsem objednala Dada pants a byly úplně divně střižené a Viki se z nich totálně osypala, tak jsem nějak ztratila důvěru v Dada a přešla na ty Alberťácké.
@anytsirK Koupili jsme si na to jogurtovač, pak stačí už jen jeden koupený bílý jogurt a 1l plnotučného mléka. Dáš dvě lžičky jogurtu do 7 sklenic a zaliješ mlékem. Z tohoto množství uděláš 7 skleniček o objemu 150 ml a v jogurtovači je nechám klidně 15 h zrát. Pak je teplé dáš do lednice a po vychladnutí můžeš servírovat. Starší dceři tam dávám marmeládu, mladší jí čistý bílý jogurt (i když teď chce jen s piškotem v ruce ) :-D a já si tam dám lžičku Nutelly :-DO těch Kolorkách jsem už taky hodně slyšela, že jsou dobré :) My používaly hodně Pampers a pak jsem jednou zkusila Lupilu a byly v pohodě, tak jsme na ně přešly. Vydrží také celou noc. A nebo ještě Dada plenky jsem kupovala, ale nejsou tak dostupné jako ostatní, tak už je nekupuji.

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

19 %
13 hlasů

0 %
0 hlasů

7 %
5 hlasů

56 %
38 hlasů

18 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 68 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40