banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Dlouhá čekací doba na operaci - diskuze

11 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Mám jít na operaci - plastika děložního čípku. Dnes jsem se byla objednat na zákrok do nemocnice a napsali mi termín až 1.11. Pro mne to znamená ještě 3 menstruace a to já si ze zdravotních důvodů dovolit nemůžu. Prý je vše plné a já nejsem tak moc akutní případ. Sestry moc příjemné nebyly a přišlo mi, že čekaly, až něco vytáhnu z kabelky.Můj gyndař je zástupce primáře v nemocnici. Sám mi dal tel.číslo, abych mu zavolala, kdyby byl problém s objednáním. Protekci nemám ráda, ale zítra ráno mu zavolám a domluvím se s ním na bližší termín.
Sama jsem využila protekce, když jsem chtěla posunou termín vyšetření pro Tomáška. V dnešní době to asi bohužel jinak nepůjde. Kašli na blbej pocit a zavolej tam. Beztak před tebou je několik lidí, kteří použili stejnou metodu. A jestli je pro tebe MS fakt tak riziková, tak bych neváhala ani minutu.
rozhodně bych zkusila zavolat, jsou to nervy a čím dřív tím líp
Já bych volala bez ostychu, nechápu proč ti to rovnou nezamluvil on. 3 Mésíce je dlouhá doba.
Andy,zavolej,proto ti to číslo dal,na nikoho nekoukej je to tvoje zdraví
snad se domluvíte a ty to budeš mít co nejdřív zasebou
určitě zavolej zdraví je přednější
2 měsíce? Na zákrok, který spousta lékařů provádí při své ambulanci. Nevím, z jaké indikace, ale pokud se jedná o nějakou dysplazii, změny na čípku, psychicky to čekání pro člověka není nejlepší. Držím palce, ať usmlouváš bližší termín.
@Calamity J. Můj zákrok opravdu nejde provést ambulantně. Musí ho dělat v celkové anestezii. Mám rakovinotvorné buňky na čípku a čípek mi budou odstraňovat. Nechají mi jen tu část, co je vyhřezlá do dělohy.
zavolej mu,to jedlouho
Tak to je šíleně dlouhá doba...
To je dost dlouhá doba,snad to zítra dobře dopadne.Svému gyndaři zavolej,mysli na své zdraví,na protekci kašli.

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

13 %
2 hlasy

87 %
13 hlasů

0 %
0 hlasů

Celkem hlasovalo 15 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40