banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Divadlo - diskuze

2 reakce

Zobrazit příspěvky podle:
Tak si jdu tak trochu postěžovat.. Už víckrát jsem zmiňovala před \"potencionální\" švagrovou a švagrem, že by jsme mohli někdy spáchat návštěvu divadla - nezájem, oni na to nejsou. Ale teď v neděli byli v divadle se svýma známýma a mě to trochu víc žere, že se nás ani nezeptali Ale na hlídání jejich syna jsme dobrý dost, i když já ho hlídám ráda..to je těžký Já jsem ze všech nejmladší, jsou odemě všichni vč přítele starší o 7 a více let, tak je to možná tím? Ale vždycky když se sejdeme, tak se dobře pobavíme, nemám pocit, že bych si s něma neměla co říct. Prostě ti jejich známý jsou takový hodně průbojní, někdy až arogantní a já jsem spíš taková..né uťáplá, ale prostě nemusím se třeba opíjet do němoty, řvát na celou ulici a být bodem pozornosti, to mě spíš znervózňuje. Švagr hodně protěžuje svou rodinu - sestru s jejím přítelem a další kamarády.. A tak mě to mrzí i vůči příteli, který jim teď projektuje rekonstrukci baráčku, který kupují.. Jistě to se nám ozvou hned, ale třeba s tím divadlem se neozvou. Nejde jen o divadlo, třeba prostě chtěli jít sami s přáteli, ale i u jiných věcí. Když jsem to řekla příteli, tak říkal, že to moc řeším - přesně reakce co jsem čekala A druhý den koupil 2 lístky do pražského kabaretu s večeří a permanentku na 6 představení v městském divadle brno. Tak jsem mu říkala, že to nemusel kupovat, že mě šlo jen o princip a přítel, že se přeci nemusíme nikoho doprošovat a budeme chodit do divadla spolu Sice mě to potěšilo, ale přijde mi to takové vynucené. Tak holky moc děkuju za vyslechnutí
No nevíš, jak to s tím divadlem bylo. Třeba jim ti kámoši koupili lístky a postavili je před hotovu věc... Zkus jim někdy navrhnout konkrétní představení. Mně když někdo řekne, že spolu někdy někam zajdeme, tak to taky nijak neřeším a většinou to vyšumí do ztracena. Jiná věc je, když si řekneme, že půjdeme příští středu na večeři - to hned vím, jestli můžu nebo nemůžu. A ten tvůj to vyřešil skvěle! To by většinu chlapů vůbec nenapadlo.
Tvůj přítel to vyřešil moc dobře.Nemusíte se jich doprošovat,ale pozvat je.To je dobré řešení pro všechny.Ale chápu tě,když se pak dozvíš,že šli a ani vám neřekli,že to zamrzí.

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

17 %
11 hlasů

0 %
0 hlasů

8 %
5 hlasů

58 %
38 hlasů

18 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 66 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40