banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

délka miminka - diskuze

4 reakce

Zobrazit příspěvky podle:
Ahojky tak máme za sebou kontrolu 30+6 kubík už je otočenej hlavičkou dolů.važí 1960g a měří 36 cm.není to málo 36cm???kolik měří vaše miminka??
Nám délku mimča v 31t taky neřekly ale váhu jsme měli 1550g,tak to budeme mít asi nějakýho mrňouska.
Váha mimi je důležitější než délka. Ale stejně jsou to jen odhady, když jsem čekala dvojčata měla jsem v 38. týdnu váhový odhad 3,18 kg a 3,23 kg a když jsem o týden později rodila, tak měli 3,00 kg a 3,65 kg. Jinak v tabulkách se většinou uvádí, že průměrná délka plodu v 31. týdnu je 35 cm, takže v klidu mimi roste nejvíc poslední 4 týdny
Ahojky, neboj, není to málo. Já když jsem byla v 31. týdnu na velkém UTZ, tak měl bobek 1900g a v 37. týdnu už měl 3100g. Tak čekám, kolik bude mít po porodu :-)
@zuzkaj Jo, teď koukám, že ses ptala na délku :-) Tak to bohužel nevím, nám dělku ani neřekli...

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

17 %
11 hlasů

0 %
0 hlasů

8 %
5 hlasů

58 %
38 hlasů

18 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 66 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40