banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Dárky od partnera - diskuze

30 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Jak často dostáváte od partnera dárky? A co květiny? Dává Vám partner květiny k narozeninám, výročí, popřípadě k svátku, nebo je dostáváte prostě jen tak z lásky?
Jak často,to říct nedokážu,nepočítám toAle kytky dostávám i mimo narozeniny,svátky apod.A dárky taky.Zrovna ve středu jsem dostala osobní váhu,kterou jsem si přála
k svátku, k narozeninám, k Vánocům vždy dostanu nějaký dáreček - někdy si řeknu, co bych si přála, jindy je to překvápko. květiny dostávám ke každé události a Zdenda mi kupuje opravdu velké kytice. jinak když něco chci, nebo potřebuji, dostanu to i jen tak
darecky dostavam jen na vanoce a to jsou fakt takovy o kterych nevim takze prekvapko.na narozeniny taky dostanu ale to si vetsinou vybiram sama.kytku jsem za 11 let dostala jen jednou a to jsme ji vybirali spoluchlap na kytky fakt neniale kdyz nekde jede treba pracovne tak my vetsinou doveze nejaky kokinko-dobrutku a ted hodne vozi vendulce darecky.
K narozeninám kytku nedostávám, k svátku jo. Není to tím, že bysme svátky slavili víc, ale tím, že na narozeniny zapomene, já s ním pak týden nemluvím, takže za další týden mi svátku tu kytku koupí, aby měl klid Na výročí většinou zapomenu já. Dárky si dáváme akorát na Vánoce.
Dárky a kytku jsem dostávala jen k narozeninám,svátku anebo k vánocům.Teď po 20letech spol.života to dostávájí milenky a já čekám doma až přijde.
hele, nemel to byt dotaz na darky od milence?
@zajic To bude asi až zítra.
Dobrůtky dostávám často - jsme na sladký, tak si je kupujem vzájemně... Jinak v tom frmolu si dáváme jen ty narozky, svátky, Vánoce, nějak nestíháme :-) Nejčastěji dostává dárky Matýnek - hlavně knížky mu kupujem, to často neodoláme...
Květiny dostávám k narozeninám nebo k svátku, ale v květináčích, mám je radši, nemusím je pak vyhazovat. Dárečky, drobnosti dostávám často, potěší mě třeba i blbej hrneček od mekáče nebo DVD.
květiny \"jen tak\" nekupuje vůbec, vlastně k svátku jsem dostala, ale bylo den po naší svatbě, takže to přičítám té obecné euforii Jednou za týden mi koupí sám od sebe vejce Kinder nebo čokoládu.
S kytkama jsem si to pokazila. Můj manžel jednou jen tak z ničeho nic dostal nápad, že mi koupí kytičku. Zazvonil s kytkou u dveří, já otevřela, uviděla kytku a řekla: \" Cos proved!\" On se hrozně urazil a řekl, že už mi nikdy žádnou kytku nekoupí. Už to ale porušil. Koupil mi kytičku, když se nám narodila dcera :-)
Nedostávám nic. Květiny ani na narozeniny a dárek většinou zpožděně nebo vůbec, nebo po opakovaném upozornění.Jen tak dostávám dárky typu obal od hamburgru s proslovem: koupil jsem ti hamburgr, z lásky, ale snědl jsem ho. Tady máš obal.

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

17 %
11 hlasů

0 %
0 hlasů

8 %
5 hlasů

58 %
38 hlasů

18 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 66 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40