banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Dárek k 1.narozeninám - diskuze

23 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Z jakého měli vaše děti při prvních narozeninách největší radost?Dáváte k narozeninám oblečení?
Oblečení malým nedávám.
Markétka měla radost ze všeho co hraje a mačkají se tlačítka. Kája uvítala panenku a odrážedlo. Hned věděly co s tím.
Taky me napadlo, co by toho prcka zaujalo. Kdyz ten nas se hraje, ze otvira, zavira supliky, skrinky, sleduje pracku, odtok ve vane, sprchu a takove kraviny. Jeste ze mame takovou hrajici, svitici, chodici zizalu a masinku na tvary, protoze ty maji kolecka a neco delaji. Jinak hracku neveme do ruky jak je den dlouhy. Jo a jeste byl extremne nadseny z rolnicky. S cim se hraje tve ditko?
@Zuzka Kafka Damiho baví petka, šňůrky, moje vlasy, se zvukama je to trochu problém, nových zvuků se bojí a pláče. Teď začaly bavit knížky.
Nejvíc měla radost z mašliček, co byly na dárcích Moc toho tehdy nedostala, ale líbila se jí tato kostka http://www.matulda.cz/detail.php?zbozi=3407882 Na každé straně něco je, dělá to zvuky a to se jí moc líbilo, do dnes jí má mezi hračkami, jsou tam hodiny a ráda si ukazuje, kdy začíná Kouzelná školka Dostala i oblečení, šatičky a kalhoty, tím nikdy nic nepokazíš
Dostal pul hrackarstvi, rozbalovali jsme my, jen tak to prehlidl a sel dolovat krtka z krtince :-) Prvni darky ho zaujaly v 15 mesicich na vanoce. Obleceni zatim nedavam.
dostal autosedacku, nocnik a hracku od FP... jinak si nejvic hral s tema papirama, ve kterych to bylo zabaleny... az ted si zacina hrat s tema hrackama co dostal od pribuznych... nejvic ho ted uchvatili knizky.. porad musime obracet stranky
z papiru a krabicek,nikdy nedavam veci jakekoliv spotreby a potreby jako darek..vonavky atd...teda doma mezi nama,kupujemejakjepoytreba
vubec ji nic netankovalo :)) ani nechtela trhat darky :((( ted postupne zjietuje k cemu jsou hračky, ktere od rodiny dostala ... ja dala k narozkam i k vanocum to, co jsem pro ni potrebovala - včetně oblečení
Áda dostane nové hračky, protože jich má krutě málo a žádné hrací :) Takže dostane dětský notebook nebo něco takového a taky novou postel :)
@Gastrica Novou postel? Uz se ji postylka rozpadla nebo zarizujete pokojik? Nebo cekate dalsi prirustek? Ja jsem teda taky premyslela, jak s postylkou. Ale kdyz mi prijde, ze do 2 let by mohl byt v postylce (nejlepe co se sunda bocnice) a pak se poridi neco pro starsi ditko, treba i patrova.
@Zuzka Kafka budeme dělat pokojík, abych mohla s malou spávat v posteli, takže zrušíme postýlku a k letišti koupíme další postel, abychom vlastně rozšířili letiště :))

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

21 %
4 hlasy

79 %
15 hlasů

0 %
0 hlasů

Celkem hlasovalo 19 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40