banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Další zoubky... :-) - diskuze

5 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Tak se nám teď vyklubaly další dva zoubky (dvojky dole). Už máme dohromady 8 zoubků... a jak to tak vypadá, tak se na nás chystají další... Dásničky má Kubík oteklé a prstíkem pořád masíruje...uvidíme, co z toho bude (kromě nedostatku spánku ).
Téda,tolik zubů....My zatím jen 5.
Gratuluji
je tak to gratuluji.Nam roste ten jeden do velikosti a druhy se prorezava - stridave
tak to taky moc gratuluji asi je zoubková sezóna
@Small Tak to už bude mít krásný zubatý úsměv. Tak přeji samé hezké zážitky, ať se pořád jen zubatě usmívá!

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

19 %
14 hlasů

0 %
0 hlasů

8 %
6 hlasů

56 %
40 hlasů

17 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 72 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40