banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Další šedivé vlasy.. - diskuze

58 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
..budu mít na 100% po dnešním odpoledni. Kuba mi nějak záhadně kolem 15:30 usnul. Tak jsem si řekla, že využiju čas a pořádně si to tady pročtu. A najednou slyším z dálky takovej dost divnej zvuk. Přišlo mi to jako vtračka, ale fakt z dálky. Šla jsem se podívat na Kubu do ložnice a málem mě trefilo. Kuba seděl na posteli, holky úplně fialovej, pusu dokořán a tekly mu z ní sliny..a vydával příšerný zvuky. No prostě se nemohl nadechnout. Tak jsem ho chytla a strčila mu hlavu do mrazáku. Trošku ho to zlepšilo, ale pořád sípal. Chtěla jsem ho postavit na zem, nemohl chodit, prostě nic. Rychle volat Michala, že musíme okamžitě do nemocnice.. Musím se teda pochválit, že jsem zachovala klidnou hlavu a zvládla to, protože když si teď Kubu vybavim, jak vypadal, tak je mi příšerně úzko a chce se mi brečet.Fuj...Verdikt v nemocnici zněl pořádná laryngitida. Zítra jdeme na kontrolu k dětský. Kolem třetí hodiny ráno se prý záchvat může opakovat..doufám, že to tak nebude..jinak mě asi trefí..
NO ty bláho, to je drsný, jsi skvělá že jsi ho zachránila.Já bych určitě bulela a nedolázala ani najít telefon,nejspíš bych volala rychlou a až pak manžela.No fuj,obdivuju tě.Jak jste v noci dopadli?Doufám, že to bylo dobrý!!!!!!!!!!!!
Baru, to je mi moc líto , doufám, že se to Kubíkovi nebude vracet Jen se velice divím, že si ho nenechali v nemocnici, vypadá to na silný záchvat a vlastně s tím nemáš žádné zkušenosti No, snad už to bude dobré Přečti si tohle http://www.babyonline.cz/diskuze-ke-clankum/?topic=8639&site=3(ps:ten mrazák byl můj)
To je mi hrozně líto. Doufám, že už je mu líp!
No ja mam husi kuzi tez po celem tele. To teda musela byt hruza! Doufam, ze jste meli klidnou noc a zachvat se neopakoval. Preju, at je Kubik brzy zdravy.
Och, jesteze uz jsem si precetla, ze to nakonec dobre dopadlo. Ty brdo, jsi fakt dobra a duchapritomna.
jajku,to mě mrzí,ale ty jsi to zvládla na jedničku
Obdivuju te za duchapritomnost, muselo to byt hrozne , chudak Kubik, at je brzo dobre
tyyyyyjo úplně mi jde mráz po zádech,krásně jsi to zvládla a nezazmatkovala
Tak po kontrole u doktorky to dopadlo tak, že má nález na plicích ( ve čtvrtek jde na rentgen, když to nebude lepší), zarudlej krk a zadní rýmu. Dostal dvoje atb kapky, který mám doma smíchat. Ach jo, nikdy nebyl nemocný a teď jedny atb za druhými..A to nevím, co budeme dělat až přijde epidemie chřipky..protože tu imunitu bude mít pořád v háji. Koupila jsem laktobacílky, tak snad to pomůže.
Bobek malý...šedivé vlasy naskákaly aj mě...tak snad Kubík bude brzy v pořádku a tohle už se nebude opakovat
Teda to je síla chudák malej posílám obejmutí ty jsi teda fakt dobrá já bych děsně zmatkovala
Chudinka..Víc než dobře jsi zvladla situaci.Jinak muzes mit celou noc otevrene okno,vic ho obleknes a prikryjesV nemocnici kdyby si vas tam nechali by va ho taky nechaly celou noc otevrene a mel byt pit studeny napoje.Ale to uz asi vis.Drzim palecky a doufam ze jste meli klidnou noc
No tak mě by ty vlasy asi vypadaly...to je strašný, tohle. Mě se to stalo v porodnici, kdy malá nějak špatně polkla mlíko a jak neuměla odkašlat tak úplně zfialověla, vytřeštila oči, já ji zvedla, zařvala na ní ať se nadechne, slyšela mě doktorka, letěla s ní na sesternu a vyplachovali jí žaludek... no já brečela asi 3 hodiny v kuse, zvedla se mi teplota...strašnej zážitek. Vím přesně jak ses cítila a přeji ať se vám to už neopakuje.
No teda brrr, zvládla jsi to na jedničku Přeji aby se to neopakovalo
No,totálny šok.
dost hrozny zazitek, snad uz to bude dobre, to je moje nocni mura takovehle zazitky, jsem s dobra jaks to zvladla
Jsi šikovná,že jsi zachovala chladnou hlavu.
No to jak se rozjede tak to bude mít víckrát. Klidně mu i v průběhu několikrát vyvětrej. Víc ho zabal, ať mu leze jen obličej a otevři naplno okno i když nebude mít záchvat. Chůďátko malý, to je trápení
To je děsný, je mi z toho až špatně. Ještě, že jsi se šla podívat.
@zanlena Mě je z toho taky špatně..když si uvědomím, co všechno se mohlo stát. Fuj..
Zachovala ses duchaplně,já bych asi nevěděla,jak se zachovat.Přeju,ať je brzy líp
@cukrblik Teď už si to budeš pamatovat.
Zvládla jsi to fakt na jedničku a jestli může poradit, ať spinká v hodně studené místnosti, i kdyby měl mít na hlavince kulicha.Držim palečky
@kikin@ Já právě nechci, aby byla v ložnici nějaká extra zima, protože se příšerně potí..aby nenastydl ještě víc..
Tak to jsi opravdu dobrá,že jsi hned na poprvé takto zareagovala.Hlavně ať se mu to už neopakuje.Musím zaklepat,že u nás to nikdy nemělo takový drastický průběh.
@Pralinka U nás to bylo asi tak hrozný, protože má hodně oslabenou imunitu. V pátek dobral penicilin, který bral 14 dní na angínu..
@lirpa Jo tak to bude možná tím.Maty taky dostal poprvé laryngitidu když mněl zápal plic.:-(Přeji brzké uzdravení.
Tak klobouk dolu,hlavně že si zachovala chladnou hlavu.Když sem si četla tvůj príspěvek tak sem si říkala proč si mu jako strkala hlvavu do mrazáku,když se nemohl nadechnout,o laringitýdě vůbec nic nevim nebo spíš jak se řeší první příznaky,jen vim že když ji někdo dostane tak se mu často opakuje.Pak sem pochopila proč si to udělala s tim mrazákem,Mě jde uplně mráz po zádech protože nevim co bych v tu chvíli dělala.
@ilik Opakuje se to?? Tak to zase nevím já..no tak to se máme na co těšit..
@lirpa Bohužel se to většinou opakuje, spíš prý u chlapečků, Adam to míval docela často, ale nejhorší to bylo poprvé. Renča to měla jen jednou. Tak snad to byla jen náhoda, zvládla jsi to perfektně
To je mi strašně líto, vím jak ti je, Adam na to taky trpěl, jenom jsem ho slyšela zakašlat, hned jsem se děsila. Nechte třeba otevřené okno a mokrý ručník k postýlce, to nám radila dr. Kdyžtak hned k mrazáku nebo ven do zimy. Ať je mu brzy líp, držte se
@Nadine Děkuju..děsím se té třetí hodiny, ale snad to bude dobrý..
Jsi statečná.
@Honafa Gábi, v tu chvíli ti jde jen o jedno..a to záchránit ho, dokázat aby se nadechnul..není to statečnost, je to mateřský pud
@lirpa Ja vím.Mi se dusila miminko Gabka,zapadl jí jazyk,tak jsem jí ho vytáhla.Až potom jsem se hodinu klepala.
tak to jsi dobrá, já bych vůbec nevěděla co mám dělat. je mi z toho teda nanic. Takže na vzduch nebo do mrazáku?
@jana1260 Dr. říkala, že v zimě stačí otevřít dokořán okno, aby se nadýchali a v létě mrazák...já si ale právě od minule pamatovala ten mrazák..
Teda ošklivý zážitek,ale zachovala jsi se perfektně. Přeji abyste měli už klid a v noci se alespoň trochu vyspali.
@Ady.S Děkuji, zatím to na klidnou noc moc nevypadá.
fuj....já si to jen představila....
@medox
ježišimarjá,fuj já mám uplně husinu i na zadku,ty si byla pohotová,hlavně at se to už neopakuje
@Gigi Horší je asi to teď si to zase vybavit..v tu chvíli to byla samozřejmost...
Ježíši ať spí s tebou, já bych se od něj nehla...snad bude brzo líp. Drží
@Zavadilka Máme ho ještě pořád v ložnici a ještě asi dlouho budeme..A to jsme ho chtěli v nejbližší době dát do pokojíku. Ani omylem..
fuj,úplně mám husinu....my máme ložnici v patře a to bych neslyšela nic :-(((((( hlídej ho jako oko v hlavě
@lucie73 teď se dusil zase a přitom má v sobě léky, takže by neměl

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

18 %
12 hlasů

0 %
0 hlasů

7 %
5 hlasů

57 %
38 hlasů

18 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 67 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40