banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Cvičení aneb velebnosti já jdu blejt... - diskuze

16 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Jak chodím na těhu cvičení, tak začala chodit nová paní. Jsem z ní na větvi. Je jí přes 40 (což nezapomene nejmíň třikrát za tu hodinu zopakovat). Ale kdybyste jí viděly... Nosí dva culíky, krátkou sukni - prostě jak by jí bylo dvacet. To by mi nevadilo, rozhodně nevypadá na 40, takže si to i může dovolit, ale co mi vadí jsou ty chlupy všude a to, že nenosí podprsenku a převlíká se všem na očích. (Doufám, že z toho Kubík nebude mít nějaký trauma, protože já už ho mám). Dneska cvičila jen v takovém bílém průhledném tílku a tangách.... Holky FUJ. Chlupatý nohy bych přežila, ale toho bobra v podpaží a houští lezoucí ze všech stran z kalhotek... blééééé. A to, abych si to \"užila\", tak cvičila tak, že jsem měla všechno ve výhledu. Bohužel ta místnost není tak velká, abychom necvičily vedle sebe a na mě vyšlo tohle... Brrrr. Doufám, že příští týden nepřijde... Nechápu, když už musí chodit takhle \"přírodně\", že se aspoň patřičně neoblékne... třeba do neoprénu
neoprenem jsi me nakonec samo pobavila, ze jsem sla do kolen.Jinak se mi pri te predstave zveda kybl i tady u pocitace. Nejsou na to nejake regule? Tohle prece nemusis snaset.To by mi to cviceni teda otravilo.Jinak ona je tehotna????
@janney Jj ona je taky těhu. A je na sebe za to hrozně pyšná.
no ta holt vypadá jak opice a mozek má jak slepice :-)
Nadi,to máš vážně \"bezva\"výhled Neoprén by byl super
fuuuj nemůžu to číst dokonce protože mi je už ted zle
Jestli přijde příště tak nám jí vyfoť ať se pobavíme víc!!!!Takovej bobr v tangách,to musí být ale podívaná!!
Bóže no to musí být pohled na tu ženskou....,některé ženy se nevidí před zrcadlem.
Něco podobného chodilo s nama na plavání,hotová opice,taky zážitek a ještě ty chytrý řeči
to musí být prima výhled!
já říkám už dávno, že tu chybí blicí smajlík!!!!!!Fujky!
@janca11 BLEE:)

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

20 %
14 hlasů

0 %
0 hlasů

7 %
5 hlasů

55 %
38 hlasů

17 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 69 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40