banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Cvičení a kojení - diskuze

13 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Chtěla bych začít chodit na alpining. Je to jako spinning, ale chodíte. Adama kojím a ještě dlouho kojit chci. Máte nějaká zkušenost, že by pak třeba MM dětem nechutnalo nebo ho třeba ubylo? Já nikdy necvičila, tak se bojím, že když se začnu víc hýbat, tak se tělo zblázní. Chodit mi nevadí, klidně ujdu x kilometrů, to mě baví a vyhovuje mi to.
Vím,že reaguju pozdě,ale do téhle kolonky chodím málo.Četla jsem,že někdy se po sportování může stát,že je mlíčko kyselejší a mimčo ho odmítá.Ale spoustě dětí je to fuk a to byl i náš případ.Karolínce chutnalo pořád.Doporučuje se nakojit a pak jít cvičit.Já jsem začala cvičit hned v šestinedělí,ale to jen hodně zlehka (cviky pro šestinedělky)a postupně jsem přidávala.Teď cvičím už i kickbox-aerobic a pořád kojím.
@veverka77 Já chci začít chodit na alpinning, vede to výživový poradkyně a ta říkala, že jestli jsem zvyklá chodit, což jsem, tak to nevadí. Akorát jak jsem si teď vymkla ten kotník, tak to musím odložit.
@angieblack Chudáčku...Co jsi dělala?Až budeš mít kotník v pořádku,tak mi pak řekneš,jaký ten alpinning je,chtěla bych to vyzkoušet.Spinning mě třeba vůbec neláká,ale tohle jo
@veverka77 Šla jsem do zahrady a do nezabetonované mezery u zámkové dlažby se mi zasekla noha a já upadla a kotník jsem si vymkla. Spinning taky není nic pro mě, nesnesla bych, kdyby tam na mě ječeli, že mám pohnout zadkem.
Ja jsem se ruzne hybala hned po porodu a nikdy nebyl problem. Nesmi to jit do mrtva.
U obou dětí jsem začala chodit na cvičení hned po šestinedělí a žádnej problém nebyl.
zkus to, ale opatrně!! ségra na alpining chodí a říká, že je to super! znám spoustu kojících holek, co začaly hodně cvičit hned po 6ti nedělí a nic se s nima nedělo. a pak mám známou, která je náchylná na záněty, té stačilo doběhnout autobus a hned ho měla, tudíž mohla začít sportovat až po úplným zastavení laktace.ono se spíš má na ty kojící ženy dávat při sportování víc pozor, přecejenom jsi tím vyčerpaná, mohlo by se ti udělat špatně..ztratit mlíko by jsi už neměla, to se říká, že to hrozí první 3 měsíce, než se to ustálí.
@zuzka83 Já právě moc ustálená nejsem, jednu dobu cítím, že jsou prsa nalitá, jindy zase ne, ale mléka je dost. Nevím, já se tam zeptám. Mě říkala ségra, že měla dost práce to udýchat a to má lepší kondičku než já, tak se bojím.
@angieblack Pokud budeš cvičit pravidelně tak později s dýcháním mít takové potíže nebudeš.
Když byl Petříkovi něco přes rok tak jsem začla chodit na Zumbu a Petřík mi pil úplně normálně. Žádné odmítání MM nebylo.
@zanlena Když Áďovi bude 7 měsíců a moje laktace je všechno jen ne ustálená.
@angieblack Tak to nevím jak to je, ale snad by to nemělo mít vliv. Zkus nějakou laktační poradkyni.

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

20 %
14 hlasů

0 %
0 hlasů

7 %
5 hlasů

55 %
38 hlasů

17 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 69 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40