banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Copak to může být? - diskuze

9 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
http://blog.babyonline.cz/hance/fotogalerie/album/16736Holky, poraďte. Evča má na noze do kruhu vysušený flek. Moc mi to nešlo nafotit. Tu a tam má vyschlý flíček třeba na papuli i jinde. Ale malý. Tohle se úplně zvrhlo. Je to větší než padesátikoruna. Uprostřed, když to zmáčknu, tak to hned pak zbělá. V první chvíli jsem si říkala, jestli tam nebylo třeba klíště. Ale neměla ho tam. Nebo, že jí kouslo nebo dráplo morče ...
souhlasím s danickou, měla jsem to taky, je to druh ekzému, reakce třeba na prací prášek apod. měla jsem je velké a rozšiřovalo se to, pomohla mast s kortikoidy, pokud doma nějakou máte, zkus máznout, jinak na kožní.
Podobný flek jsem taky kdysi měla a byla to nějaká plíseň od kocoura z útulku.
Hani, taky netuším, s ničím podobným jsem se ještě nesetkala. Určitě se zeptejte doktorky...
Ty jo,vůbec netuším,co by to mohlo být.Ale určitě bych s tím zašla k dr.
Flek mi nic neříká, ale určitě bych to šla ukázat doktorce. Je totiž dost ošklivej :)) Haničce se, když byla malinká, udělal taky divnej flek (jinak divnej než váš) a dostala na to nějakou mastičku a za dva dny bylo po fleku. Tak věřím, že i u vás to bude nějakej snadno řešitelnej problém. Dej vědět.
Ten klíšťoflek se může udělat i v místě, kde klíště nebylo a může to přenést i nějaká blbá muška.Ale toto mi nepřijde na klíště, ten flek je takový hezčí, když je to klíště. Toto je takové exemovité. Klíště bývá i větší.Svědí jí to? Klíště povětšinou nesvědí.Nezažívá nějaký stres? Nebo nezměnila stravování? Neprodělala nějakou nemoc, na kterou brala ATB? Já takovým exemům říkám \"detoxikační flek\". Pro mě to znamená, že si odpustím čokoládu (na pár dnů), jím hodně jablek a piju tu už mnohokrát zmiňovanou kopřivu.Hele, abych na borelku neradila kopřivu... Myslím, že do pondělka to snad nic neudělá, a jestli si nejsi jistá, tak to běž ukázat, dokud to tam je. Protože borelkoflek zmizí, ale to neznamená, že je borelka pryč. To teprve začíná ta pravá sranda.
Nespálila se?Ja tohle mívala v pubertě od vyfuku motorek.Jinak to může být i od klíštěte,udělá se to tak po měsíci.Nebo ještě po vpichu špinavé jehly z hřiště.Samé hnusné diagnozy,že.Asi to chce odborníka.Uvidíš bude to banalita.
@Honafa ale klíště neměla a jehla u nás? Jo ... nějakou lepší diagnózu chci slyšet . Uvidíme ráno a zítra. Jak to bude postupovat A to má zaplacený bazén - od příštího týdne mají chodit se školkou plavat
kdysi jsem něco podobného měla. Kožař měl podezření na lupénku. Nakonec to byl jen nějaký druh ekzému, ale začlo to takhle jedním flíčkem na noze, kterej se zvětšoval a zvětšoval, až byl takhle velkej a pak mi to vyskákalo po celém těle jako neštovice a všechno to byly suchý flíčky, který mi musela máma natírat takovým smradlavým pudrem a měla jsem do školy papírek, ať omluví to, jestli ze mě bude cítit naftalín, protože to fakt děsně táhlo Tedy nejdřív jsem šla k dětské doktorce a tak pak dala doporučení na kožní. K dětské zajděte určitě.

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

18 %
3 hlasy

82 %
14 hlasů

0 %
0 hlasů

Celkem hlasovalo 17 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40