banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

co si přejete od Ježíška ??? - diskuze

128 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
ale opravdu !!!!!!!!!! Bez ohledu na cenu a možnosti !!!!Nepište zdraví a tak....prostě něco co se dá koupit, zdraví a lásku chceme všichni a ještě......... ??????????
Jednou se tam určitě podíváš Držím palce Já nejsem žádný extra milovník zvířat, ale safari byl vážně super zážitek. A v Mombase si můžeš i sama nakrmit žirafy....
SONY SLT Alpha A65. Ale budu si muset ještě pár let počkat...
Já v to opravdu věřím, protože stejný sen má i Lojza. Až děti povyrostou, tak tu cestu určitě naplánujeme, v duchu ji plánuji už hodně dlouho, výlety, místa, které chci vidět... Žirafky jsem si zatím mohla 2x nakrmit alespoň v ostravské zoo. Děkuji.
milý Ježíšku, moc bych si přála tenisky na běh, nové hodinky, dlouhé vlasy, a týden na Bali bez dětí
@Zavadilka ty chceš dlouhé vlasy ????????????????????????????
@lucie73 no celej život jenže jak mají víc než 1,5cm už jdou dolu…tak by se mi líbilo, kdybych se ráno probudila s hárem
Stačilo by mi nějaké oblečení. Většinu z toho co nosím jsem nosila ještě na zdrávce a to už bude pomalu 10 let. A trocha kosmetiky ale takové, kterou bych opravdu potřebovala. Ne milion levných pytlovin, které se mi doma akorád kupí. A novou kuchařku od Nigelly Lawson a tu dostanu od mamky, takže jsem moc šťastná.
já bych si přála kávovar, ale ten vím, že nedostanu..je to moc drahý a na to jaksi nemáme. Ale tak snad si uděláme radost novou postelí.
MOmentálně nějaký pěkný welness víkend. Jen já a ticho. Žádné děti..vyspat se, užít si to, nabít se energii..mé srdce by zaplesalo, kdybych tohle našela pod stromkem...
Já bych si přála, kdybych už nikdy nemusela doma uklízet To by byl můj splněný sen - přání jen pro mě. A pak bych si přála, kdyby zmizely všechny dluhy a měly bychom celou výplatu jen pro sebe- prostě kdybychom mohli \"normálně\" žít To je můj zatím nesplněný životní cíl víceméně- ale vypadá to, že by se mohl splnit...
Jéje toho by bylo! Komplet nový šatník, aspoň na 14dní na Kubu, pokud možno bez prcka, nebo s hlídačem, co by jel s náma :)) pak taky výlet do Anglie do tzv.muzea Harryho Pottera, protože jsem Potterofil :) .. ještě auto..a koupit ten barák, kde jsme + ho rovnou zrekonstruovat.. Tak asi tak k materiálnu Jinak jsem si napsala o miminko, ale nakonec jsme usoudili, že aspoň toho Pottera si nejdřív splním, ovšem než našetříme na výlet tam, tak budou další Vánoce Takže k těm letošním nedostanu víc než sliby a možná nějaký ty ponožky
já bych vždycky chtěla dostat to co kupuji ostatním, vždy koupím někomu nějaký skvělý dárek, který bych chtěla dostat taky, jen to nikoho nikdy nenapadne , třeba loni jsem koupila sestře mufinovač, i jsem ji pak říkala, že bych ho brala taky, no myslíte že by ji to letos napadlo? jasně že ne, nebo švagrové jsem loni udělala pěkný relaxační balíček - sůl do koupele, držík na knížku a skleničku do vany apod.,něco takového by mi taky udělalo radost, jenže já si strašně nerada říkám o to co mi mají koupit, miluji překvapení, a tak i když dostanu kravinu já si přeji od Ježíška dostat hlavně překvapení (jsem jak malá holka,co? )
Jak už jsem nakreslila ve fotogalerce. Peju si foták, nové boty, kýtu sušeného masa a skleničky na víno...
@medox A Toníček 3x nemocniční tác.
chtela bych domecek a vypadnout z bytu, ale to mi jezisek urcite nedonese, takze z tech realnych veci bych chtela notebook
me by stacila permose na zapasy F1 a liverpoolu... ted ai s cestama a ubytovanim:D
Já bych si přála odjet na rok s rodinou na nějaký ostrůvek, kde je teplo, užívat si a nemuset počítat každou korunu. Z těch reálnějších přání by to byl nový nábytek do dětského pokojíčku a nějaké zaměstnání pro mě.
výherní čísla na sportku
Bez ohledu na cokoliv asi vlastní bydlení, což je v tuto chvíli nereálné.Z reálných darů pak buď drobnou obměnu šatníku (pořád hubnu a vše mi padá) nebo nějaký šperk. Vzhledem k tomu, že oba s přítelem neradi vyloženě praktické dary, tak je možné, že budu příjemně překvapena.
Tak z hmotných věcí není nic po čem bych toužila. To co chci je klííííííííd!
Když to musí být hmotné věci tak si přeji a i to od děti dostanu strojek na nudle.Za celý letošní rok jsem dostala od všech úplně všechno co jsem chtěla,ja už ani nevím co mám víc chtít.Mi se splnili všechna přání.
@Honafa to je hezký
tak já bych určitě chtěla prstýnek darovanej z lásky, nějaký zájezd k moři a wellness s Tygřicí :-)
@lucie73 Teď jsi mě potěšila.
já bych chtěla dům. Nějaký ten rok si budu muset počkat. Teď mi bude muset stačit, že v pohodě a ve zdraví chci přežít rekonstrukci stávajícího bytu. Pak by se mi šiknul novej comp. A obměna šatníku, ale komplet. Na jaře chci do Londýna a k třicátinám v květnu auto. Skromnost stranou.
Od Ježíška si přeju čtečku. Jako fakt jsem zjistila, že bych jí moc chtěla :))
Auto, gauč a troubu :D
Já si přeju malou tibetskou mísu, protože je to docela drahá sranda.Tak kdybych nebyla omezená financema, tak si budu přát VELKOU tibetskou mísu.
čas, ale ten se nedá koupit
Tak v tom případě bych si přála: lístky na Colours of Ostrava,lístky na Petera Gabriela,lístky na Nine Inch Nails a pak třeba krásnou velkou kabelku,pěkný svetřík,kalhoty,tepláky,hezké kozačky,kabátek....toho by bylo!
Chuvu na 6 hodin, nevycerpatelnou kartu a limuzinu do Parizske.
@Terča80 Vezmes me s sebou Teri? ;)
@antara No ze se ptas!
@Terča80 Jako fakt si myslíš že si tyhle tvoje randíčka nevšimnu???
@antara ted to nejde..ale uvidime co jaro..
@amalie2011 jo jinak hezké představy....taky jsem měla takové
@amalie2011 v létě budeš mít na krku mimino, to s námi nebudeš moct vyrazit pařit :) Dojeď teď...třeba Terča dostane tu kartu a večeři za tebe zatáhne
@antara zrovna dneska sem psala na fb.ze to druhy bude za odmenu.bude to rvat min o 50% min nez tobis.. tobca bude velkej bracha, hodnej, nezarlivej, co mi bude pomahat, a vlastne to bude uplne v klidu:D:D:D:Dno a po vanochc nee.my jezdime v lete:D
@amalie2011 No vyborne, tak nekdy po Vanocich doraz, radsi co nejdriv, nez porodis, pak s 2 urvancema nebude cestovani lehke ;)
@antara tyyyjo:D:D zajet si na vecu do prahy:D:D to by doma cumeli:D:D ale my do prahy jezdime.takze realna sance se videt pr. rok tam je:D
@amalie2011 Tak prenech Tobika M. a doraz, pozveme te na nekterou z nasich veceri ;) A prespat muzes treba u me na gauci....
@antara neee.nakupy nesnasim...jo kdyby me pozbala nekam do hospody:D to beru..ale nakupovani?
@luciasek84 Prosim, do hlavy ne!!!
@Terča80 Ses převtělila či co??
@amalie2011 Neboj az vyrazime tak se cestou stavime na patolce na Karlaku,nejaky ti tam vybereme, hodime ho na postu do Jindrisky a expres posleme a ani se tim moc nezdrzime ;)
@amalie2011 Kdepaaaaak. Ale ja uz na vse rezignovala. Vzali mi uz uplne vsechno. Takze jsem ve fazi \"just survive\".
@amalie2011 Tsss zavidis, ze tebe s sebou nebere,ze? :)))
@Terča80 a vis ze jo? ja uz su s tim urvanym klukem smirena:D:D:
@antara mozek? co je to mozke? kde ho najdu? za kolik se da koupit?? kdyby nahodou teda sponzorovala tebe, ze byste mi jako darek jeden dovezli na moravu:D
@Terča80 tobe dianka zacla trochu spavat?ze mas cas vymyslet kraviny??? ja myslim ze ji domluvim at par noci udela poradny mejdlo:D a elda se muze pridat:D:D
@antara na to bych nespolihala... je to skrt..
@Terča80 Pssst ona určitě pořád doufá v tu holčičku :)))
@antara A navic v ni roste dalsi panskej plus dve varlatka...urvany...to taky neprida :-ppp
@Terča80 Nojo psala, že jí měkne mozek
@antara Ignoruj ji, nemuze za to, je zbouchnuta :-ppp
@luciasek84 ehm neee... sex i lásku vyhledávám jen u chlapů
@amalie2011 Když bude mít tu nevyčerpatelnou kartu tak to za mě zatáhne ne?
@luciasek84 Zdeptanou trosku cloveka, zvykleho jen na sikanu, ustrky a ponizovani, neco takoveho proste dojme. Ale to ty nemuzes pochopit.
@antara Takže žádný sex nebo žádná láska?
@Terča80 Si nemysli moc, si budu pamatovat!!!!
@Terča80
@antara ale jani... nezapomen ze je to zbohatlicka panicka... to budes potrebvat kur.. moc zlataku, aby si ji stacila v tempuD:
@antara Tak pochybuju, ze vsichni, ale jsi hodna a pocitam s tebou.
@Terča80 jen jsem napsala něco co si myslí všichni, co tě osobně znají Takže až ti Ježíšek tu kartu nadělí, tak vyrážíme,jo? Zrovna včera jsem vyházela půlku šatníku a nemám co na sebe
@antara Tak ted jsi me opravdu udelala radost, diky
@luciasek84 To není randíčko, to je školení, od osoby obdařené modním duchem...něco takového potřebuju jako sůl :) Takže buď v klidu :)
@Terča80 vidíš tu chůvu bych brala, ale pro zcela jiný důvod :-)
Bude to znít divně, ale já fakt nevím :-D, pokud se mám omezit na materiálno.
Kurz první pomoci, jelikož si myslím, že by bylo fajn umět zachránit život, i kdybych to nikdy v životě nepotřebovala. O víkendu se mi zdálo, jak se někdo zhroutil na nějaké společenské akci a já jsem zorganizovala dav, rozdávala pokyny, ale sama jsem tomu zhroucenému nedokázala profesionálně pomoct a nezbylo mi než čekat na ambulanci. Nerada bych tu bezmoc jednou zažila naživo.
přála bych si jachtu :) nebo dům u moře.. nebo zájezd do Tichomoří.. ale to mi ježíšek nepřinese.. nebo teď zrovna krásnou zn. kabelku, to bych měla velkou radost, kdyby to mojeho chlapa nepadlo.. ale s tím fakt nepočítám takže se nechám překvapit..a když to vezmu reálně, tak nejvíc se těším na to, že třeba dostanu dobrou knížku, zachumlám se do deky, dáme si dobré víno, děti budou koukat na pohádky a my na rozsvícený stromeček..
Asi deset párů bot. Komplet nový šatník včetně sportovního vybavení. Malou prosperující firmu s jistou klientelou. A hlavně malou továrničku přestavěnou na industriální loft... No, nedostanu ani jedno To co s největší pravděpodobností dostanu, bude materiální jen částečně.
@Sphinx Chtěla bys bydlet v loftu?Já asi ne, hlavně proto, že to asi nebývá kousek od lesa a mimo smog...Asi bych se v tom cítila ztraceně, potřebuju spíš doupě, brloh.
@zajic Joooo, chtěla. Je to můj celoživotní sen. Sice nesplnitelný, ale takový konstantní sen. Já jsem tvůj naprostý opak, já bych na samotě u lesa umřela. To je má celoživotní noční můra. Na pár dní ano, klidně i latrínu, ale pak huráááá město, civilizace, zvuky, ruch Vždyť já trpím i na maloměstě Mně temné brlohy nevyhovují. Byly časy, kdy jsem si přála žít v téměř prázdné, minimalistické, ultramoderní skleněné kostce. Toužím po světle, volnosti a prostoru.... a po individuálnosti. Industriální loft už je sice vizuálně trochu temnější a zabydlenější, ale svou podstatou mne dokonale vystihuje Aaaaach, jsem se zasnila
@Sphinx Pár dní s latrínou? Tak to bych nedala :D
@nadule1 Jako přiznávám, že už s velkým sebezapřením, trochu jsem zpohodlněla Ale celé dětství a mládí jsem trávila všechny prázdniny a víkendy na horách, v naší staré, roubené chaloupce, kde bylo jen jedno umyvadlo se studenou vodou a právě ta latrína.
@Sphinx Myslíš, že je to tak nesplnitelný sen?Vůbec to u nás není? Já měla dojem, že jich pár vzniklo...Nebo na to u nás nejsou staré opuštěné továrny? Ono taky, kdo ví, jak jsou postavené, většinou stavěné za komančů, z materiálu bylo třeba ještě postavit soudruhům ředitelům domečky...
@zajic Nesplnitelný finančně Občas se nějaká taková vhodná nemovitost najde. Jsou to poctivé budovy z předválečné doby. Dokonce jsme jednou obhlíželi krásnou cihlovou továrnu v Krkonoších, téměř v lesích (byla tenkrát na prodej). Krásné budovy jsou v bývalé Kolbence, ale tam už je to mega, na developerský projekt, ne na jedno rodinné bydlení. No a vezmi si výši nákladů na rekonstrukci jednoho běžného domku, který slouží od postavení jako obytný prostor a znásob tu částku x mnohem větší plocha, střecha, veškeré rozvody, rekonstrukce obřích oken, původních prvků.... a pak ještě náklady na provoz, vytápění halových prostor No, možná kdybych žila s Bakalou Občas se objeví na trhu i zrekonstruované \"lofty\", kdy opraví třeba starý pivovar nebo něco podobného a pak tam prodávají byty za šílené peníze.... ovšem v naprosté většině případů ten prostor zrekonstruují takovým způsobem, že to ztratí kouzlo hrubého industriálna a výsledkem je uniformní mezonet Ale tím si nestěžuji, jen si tak sním
@Sphinx ty jsi nenáročná :-DDDDD
@lucie73 Ty jsi nemluvila o nenáročnosti Chtěla jsi, ať se zasníme, nehledě na možnosti. Z těch materiálních věcí mám, v podstatě, vše. Žádná velká, reálná přání nebo sny nemám. Natož ty vánoční. Boty a oblečení časem obměním i bez Ježíška, jen to nebude najednou. Firmu se mohu pokusit vybudovat ... ale ten loft, ten už navždy zůstane jen na úrovni snění.
@Sphinx Krásné sny S tou továrničkou počkej, až přestěhujou Continental do Číny (prý už je to v plánu) a budeš to mít za humny
@Sphinx Tak Contík tvojí představě opravdu moc neodpovídá Jinak já už tam nedělám, teď jsem na pracáku, už od června sháním práci, která by se dala s dětma zvládat. A mého drahého manžela, ať si klidně do Číny odstěhujou, aspoň na půl roku
@Dana S Continental je moc moderní kolos, taková plechová hala, to ne. To ať tam raději zůstane, do Číny bys to měla z ruky Loftová továrna musí být přiměřené velká, stará, odkryté cihlové stěny, kovové nosníky, vysoká tabulková okna, před okny starý cihlový komín.... no, naprosto nereálný sen
@Sphinx jo, právě že se mi to líbí :-) když už tak už :-), jenom si říkám jestli by dárky od Ježíška neměly být trochu romantičtější :-)
@lucie73 Romantičtější? Tak v tom fakt sloužit nemohu. Mně udělají radost spíš praktické dárky.... raději kuchyňský robot nebo vrtačka, než šperky Vidíš, teď jsem si vzpomněla, že jsem si chtěla napsat Ježíškovi o akušroubovák Z romantiky mám tak trochu kopřivku... i když, počítá se exotická dovolená za romantický dárek?
Práci a relax víkend jen s Martinem bez dětí.
To stejne, co posledni tri roky..zasnubni prstynek..ale pze se doma provalilo,ze Jezisek uz je na poste,pak pochybuji,ze se mi prani splni..
Bez ohledu na cenu? Vlastní byt ve městě, abychom měli konečně svůj vlastní domov a klid od těch blbů tady v baráku...
Chtěla bych chůvu aspoň na týden, abych mohla někam vypadnout a vyspat se :) No a pár nových kousků do šatníku by se určitě také šiklo. A k tomu něco na čtení.... Jenže letos je to zabité novou televizí, nic nebude...
Chtěla bych wellnes víkend.
přeji si zástěru na vaření a pečenía vím,že ji taky dostanu
Tak bez ohledu na cenu a možnosti bych si určitě přála dům a zájezd do Keni. Ale vypadá to spíš na parfém, nějaké oblečení a knížky.
@Evulik25 Hele zájezdy do keni jsou docela levné. já nedávno koukala a překvapila mě cena, a že by tam někdo chtěl jet ALe ty chceš na safari vid.
@medox No jasně, že na Safari, to je můj největší sen od dětství!
@medox Třeba proto, že je tam krásně, horko a slunečno, i když tady zrovna leje nebo mrzne? Nebo proto, že tam jsou krásné pláže s jemným bílým pískem? Nebo proto, že je tam několik safari parků, což je zážitek na celý život? Proto, že jsou tam hotelové komplexy s bazény, jako v jiných turistických destinacích? Protože je zajímavé poznat i jinou zemi nebo kulturu, než Chorvatsko? Kdybych nad tím chvíli přemýšlela, asi by mne napadla ještě spousta dalších důvodů proč
@Sphinx
@Sphinx Mě napadlo: Nejdřív ty věci o teplu a komplexech jako tebe. Pak to, že by mě zajímala místní kultura. Ale já bych se bála tamní a okolní politické a takové té jejich situace. Já ale nejezdím ani do Egupta či Tunisu. Já se v Africe bojim...Ale o té Keni bych uvažovala pokud by člověka fakt zajímalo něco konkrtního (třeba to safari). Na válení u moře bych našla i něco lepšího v podobné kategorii
@Sphinx JJ přestavuju si to asi divočeji. Já jsem si právě myslela že evulík chce safari a pak to chápu, to je jasné. Kam jinamMě safari neláká proto to nedokážu ocenit.Ale jo, země je to určitě krásná a zajímala by mě. Jen bych se bála. Možná iracionálně, ale prostě bála
@medox Tak občas tam zaútočí teroristi.... ovšem pokud máš smůlu, narazíš na ně třeba i v Londýně. Jinak se tam klidně můžeš volně pohybovat i po chudších částech země nebo měst, projít si jejich památky, tržiště, hory. Je zajímavé vidět běžný život a životní podmínky. A hlavně se tam jezdí kvůli safari, to je jen na pár místech světa. Taky pokud chceš trávit Silvestra nebo zimu fakt v teple, zas tak moc destinací nebo relativně dostupných destinací nenajdeš. No a upřímně, mnohem nebezpečněji jsem se cítila v Maroku. Já ty muslimské země a jejich mentalitu fakt nemusím. Proto mne neláká ani Dubaj. Keňa zas tak velká exotika ani divočina, jak si evidentně představuješ, není
@medox Jela bych tam...ale za poznáním...Jednoho krásného dne tam snad pojedu. Ted mám jako první DSubaj, tak snad příští Únor. Pak mám divná místa jako Nepál apod.Ale na rodinnou dovču neee.
Ja si uz 6 let,co znam Ahmeda,preju aby se stal krestanem. Sama jsem verici ale islam jako vira nebo jakp moralni zaklad je mi cim dal tim vic proti srsti
@plaz Tvůj příspěvek mě trošku dostal tím, že můj přítel by se klidně nechal i pokřtít, on se už jako muslim často ani necítí. A co Ahmed a vánoce? Změnilo se to nějak? Jestli nechceš odpovídat, klidně nepiš nebo napiš SZ.
@IvetJas Vanoce? Chtela jsem koupit dekoraci snehovych vlocek do okna. Podle me je to vic zalezitost zimni,nez vanocni. Co myslis? No ani slyset,ab jsme se nahodou nestali hned krestanmi.... skoda reci
@plaz Ach jo, třeba mu to ještě docvakne. Mě to u něj nějak pořád překvapuje, protože i někteří muslimové už mají třeba rádi aspoň stromek.
@plaz To je smutné, to mě mrzí....
@plaz To je hrozně zajímavé a svým způsobem smutné, cos napsala.Že ty kulturní rozdíly časem nepřekonáváte a nemenší se, ale naopak narůstají.Bys o tom mohla sepsat docela zajímavý článek
@zajic ejde ani tak o kulturni rozdily, ty nejsou tak hrozne a manzel si zvyka tady,nektere nazory uz prehodnotil,atd.Jde o to,ze bych rada deti naucila lasce k Bohu. Jenze v islamu je misto lasky jen strach. Neposlouchas? - jdes do pekla. A tolik prikazu, zakazu a narizeni je problem si vubec zapamatovat,ne to poslechnout. Co se tyce nejakych moralnich zasad jako je treba nelhat - jo da se to v islamu najit nekde daleko na pozadi. Malokdo se tim zabyva, je to spis v kategorii \"prkotina\" protoze dulezite je prece se zahalovat, nelakovat si nehty, nebo podrobny navod jak se ritualne umyt pred modlitbou,jinak je modlitba neplatna. O tady ech vecech bez tezkosti najdes kilometry materialu. Dalsim velkym problemem je pro me pokrytecyvi. Kazdy jeden muslim ma Alahovo jmeno 100x za den v puse, kazdy chce od svoji manzelky,aby byla ta nejcudnejsi a nejhodnejsi na svete,ale pro ne pravidla neplati,nebo jim Buh odpousti....jsem se rozepsala :)
@plaz hodně zajímavý pohled, díky.Já občas ten strach z Boha cítím i v křesťanství, v některých směrech.Mi se líbí ty černošské kostely, jak zpívají spirituály a k tomu tančí, to je velebení Boha, jak to cítím. Ale znám to jen z filmů, nevím, jestli to někde funguje naživo.Nic mi po tom není, alevy neslavíte Vánoce? Ani jako slunovrat?A jak povedete děti?Samozřejmě intimní otázky, kdyžtak nech bez odpovědi.
@nadule1
@IvetJas ČERT :)) žádná čertice. Ta by tě hnala :))
@nadule1 krásná čertice
@IvetJas Ale jo.... třeba dneska jsem si jí nastrojila a Hani byla mooooc spokojená:http://blog.babyonline.cz/povidani/fotogalerie/album/16586
@IvetJas Tak ja si ji zatim oblekam hezky i kdyz ted v zime do kalhot,zatim mi do toho nekeca ;). Ale povahove bude spis klucici,to ma po me holt
@plaz Mi tady s Naďou kazíte iluze o holčičkách. Já se tady vždycky rozplývám, jak třeba Terča nebo Honafa popisují, jak mají holky nastrojené, říkám si, že by se mi to taky líbilo a vy toto...
@nadule1 tak to už pak vyjde ta holka výhodněji, když bude \"klučičí\", tak to bude stejný jako mít kluka a když ji náhodou budou ty sukýnky bavit, tak to bude bonus
@Honafa Vidíš, chtěla bych k Vánocům tolik času, abych mohla kopat do vrtule dle libosti.
@nadule1 Nadi, u nas to vypada,ze roste druha Hanicka ;). Zrovna vcera jsme ji kupovali odrazedlo -auticko,protoze si na nej v hrackarstvi vylezla a uz odmitala slezt. Doma stihla do hodiny odlomit takove to plastove drzedlo za co se to auto muze tlacit. Krome toho cely den chodi s kladivkem a busi do tech nejlepsich veci,treba do kovoveho ramu postele,nebo vrta plastovou pistoli...
@IvetJas Jo holčičku, která se nechá strojit do sukýnek jsem taky chtěla. Mám holčičku, kterou strojím do maskáčů, která opravuje vše plastovým nářadím, k Vánocům si přeje Transformery a jediná panenka se kterou si hraje, je Ken - svlíká mu kalhoty a říká \"Hmmm. Hezká prdelka.\" Tolik k holčičkám :DD
@plaz Já ti ani nevím, co bych chtěla. Jako už jsem si zvykla na kluka, tak bych asi druhé chtěla taky kluka (i když teď už mi týden hrabe z toho, že čtyřikrát denně \"opravujeme\" odrážedlo plastovým nářadím), ale taky bych si asi chtěla strojit holčičku do sukýnek, no nevím nevím. Rozdílů se nebojím, těch zjevných, bojím se, že třeba z nevědomosti bude přísnější na holku, aby se tolik netoulala, chodila za kluky a tak. No uvidíme, ještě není na druhé ani zaděláno, tak nemusím vůbec plánovat.
@zajic Musíš někdy z jara kopnout do vrtule a přijet za námi do ovy,protože Pavla je strašně zajímavý člověk a mohla by povídat hodiny a hodiny.
@IvetJas U nas zas nevim proc,ale ja byla palicate presvedcena o tom,ze ja budu mit jen syny. Kdyz mi poprve rekl doktor,ze je to holka,tak jsem to obrecela. A cele tehotenstvi jsem za ni bojovala,aby chlap nechtel delat nejake rozdily ve vychove (k cemu mel zpocatku tendenci) nakonec jsme se dohodli,ze rozdily zadne nebudou. No a ted uz se nebojim vubec,protoze za prve je z ni chlap poprdeny a za druhe ona zdedila tu jejich palicatou arabskou palici v kombinaci s moji evropskou palicatosti,takze ta uz se ted neda a dela si vse podle sebe :)))

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

20 %
14 hlasů

0 %
0 hlasů

7 %
5 hlasů

55 %
38 hlasů

17 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 69 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40