Co na to říkáte? Přečetli/y jste? Vaše příhody. Co už bych nepřežil/a? - nové reakce
Pro tuto akci musíte být přihlášení
Nové reakce
Celkem 10 132 příspěvků
Může k moři?
aha,tak to vůbec nevím,učitelka nic neříkala,takže budu muset nejspíš sama zjišťovatMůže k moři?
Aha,to jsem nevedela s temi odlehcenymi sadrami. Ale ten chranic bude dobry reseni. S tou pojistkou jsem myslela ze skolkove odpovednosti,kdyz se to stalo ve skolce,ta musi byt pojistena.Může k moři?
tu odlehčenou nechtějí dětem dávat.Kamarád co má syna kaskadéra tak říkal,že prodávají chránič sádry,že to vážně funguje,že se s tím potápí potapěči a surfují surfaři atd.Koukala jsem na net a něco jsem našla,stojí to cca 900,ale tak to se ještě dáMůže k moři?
přesně si taky říkám,že je jedno jestli má být ve vedrech tady,nebo u moře.Naopak tam je aspoň na apartmánu klimoška,kterou doma nemáme.Tu odlehčenou sádru nechtějí dětem dávat.Může k moři?
Tak jak Honzík?Dobrý?Odlehčenou sádru nechtějí dětem dávat.S těma penezma nic nebude,úrazovka byla zrušená ke konci roku.Prý se to nevyplatí.prý tam člověk víc nasází než mu pak za úraz vyplatí.Nevím,tatínkovo rozhodnutí.Každopádně dokud byla pojištěná,byla bez úrazu,tak už to býváMůže k moři?
pojedeme buď všichni,nebo nikdo,k babičce jí nedám,nikomu bych jí nedala abych mohla jet k moři.Odlehčenou sádru nechtějí dětem dávat a na loket prý už vůbec ne.Může k moři?
babičce jí nenechám ani náhodou,buď pojedeme všichni,nebo nikdo,jsme jako mušketýři pláž je oblásková,takže žádný písek,Bára tomu koupání stejně moc nedáMůže k moři?
http://solutions.3mcesko.cz/wps/portal/3M/cs_CZ/lehka-sadra/home/ měla jsem toto, u soukromého ortopeda mě to vyšlo na 200,- teď jsem se o tom bavila s kamarádkou, která dělá v nemocnici a prý to v klasické nemocnici dávat nemohou, protože si to lidi museli platit a od nějakého nového zákona jsou tyhle placené nadstandarty v péči zakázané, tak je ani nenabízejí :-) tak fakt zkusit nějakou kliniku možná :-)Může k moři?
řešila jsem to, když jsem si zlomila ruku v lokti já - zašla jsem na ortopedii (jelikož v nemocnici mi sádru odmítli vyměnit, že se to nedělá)k našemu soukromému ortopedovi a vyžádala jsem si plastovou sádru - odlehčená, plastová, mohla jsem se s ní normálně koupat plavat a byla to úplná pohoda oproti té sádře jak pro koně, co mi dali v nemocnici Zkusila bych to vyřešit takhle, akorát je třeba narazit na dobrého doktora, mě se v nemocnici snažili namluvit, že když se jednou sádra dá, tak už ji nesundávají a že ta plastová není vůbec dobrá pro loketní zlomeninu apod. prostě si evidentně chtěli ušetřit práci, odmítli mi ji i dokonce jenom sudnat, když jsem řekla, ať mě toho zbaví, že se nechám ošetřit tedy jinde no, ale u mého doktora problém nebyl, dokonce mi to schávlil a říkal, že je pak i rehabilitace lepší. V nemocnici mi prorokovali, že po té zlomenině si už nikdy neučešu copek, protože tu ruku neohnu a kupodivu, používám ji úplně normálně tak bych to fakt zkusila :-) sice to delší dobu schne, ale když jsem ji potřebovala usušit rychle, tak jsem ji fénovala držím palceMůže k moři?
pokud vim,scotch dela odlehcene a vodeodolne sadry..neni na celodenni pobyt ve vode,ale vydrzi dobre a je to vazne lehoucke...jen to stoji penize...a ne kazda ordinace je ma...ale zkusila bych to..s beznou sadrou je to pro ni akorat utrpeni ve vedrech a u vodyMůže k moři?
Já bych se určitě poradila s lékařem, otázka je jak moc se jí to podařilo zlomit... A určitě bych zkusila prosadit nějakou odlehčenou sádru, nebo takovou tu neoprénovou, ale to nevím zda i na děti dělají... Ještě máš týden čas na rozmyšlenou, uvidíte co to bude dělat a jak to bude snášet... Upřímně jestli má být v Praze ve vedrech nebo u moře ve vedrech tak asi spíš to zvládne u moře...koupaliste
jojo, je to ledový, ale záleží i na teplotě vzduchu, když je venku 26 a voda 23, tak tam v pohodě vlezeš, ale když 35 st ve stínu, tak ti přijde studná i voda 30st. :-)my byli loni u Baltu, na Rujáně a voda měla cca 23stupňů a vzduch 26 a bylo to super!Související články
Aktuální soutěže
Aktuální testování
Těhotenská kalkulačka
Vypočtěte si v naší těhotenské kalkulačce, kdy Vás čekají ultrazvuky, kdy obdržíte těhotenskou průkazku, kdy se podrobíte triple testu, kdy se vyšetřuje streptokok, kdy se provádí amniocentéza, kdy byste si měla nachystat věci do porodnice, kdy nastupujete mateřskou dovolenou.
TĚHOTENSKÉ E‑MAILY
Zaregistrujte se na Babyonline.cz, uveďte termín porodu a každý týden vám automaticky přijde e-mail s informacemi o vašem těhotenství týden po týdnu a vývoji miminka!
Vybraná anketa
Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?
24 %
24 hlasů
2 %
2 hlasy
13 %
13 hlasů
47 %
47 hlasů
15 %
15 hlasů
Celkem hlasovalo 101 unikátních návštěvníků