Co na to říkáte? Přečetli/y jste? Vaše příhody. Co už bych nepřežil/a? - nové reakce

Pro tuto akci musíte být přihlášení
Nové reakce
Celkem 10 116 příspěvků

aktovka
Hm...mně přijdou, minimálně vizuálně, větší ty tvrdý aktovky. Ale je pravda, že tam má minimálně jednu kapsu, kterou vůbec nevyužil.aktovka
zdáli se nám velké hrozne, protoze máme prvnácka malinkého.nekkoupili jsme proto školní batoh, ale studentsky, oni jsou o trochu mensí. ale objednávali jsme z internetu - tady je pekne videt ten rozdl velikosti i tu mají výber barev, coz v obchode teda nemeli http://www.rajhracky.cz/studentske-batohy-c1_1789_8718Pravopis
Já se češtiny děsím Pravopis ten jakžtakž ještě zvládnu, i když chyby taky dělám, ale dál se nechytám... Já plavu už i v učivu druhé třídy Nejhorší na tom je, že když řeknu dítku ať se teda zeptá jak to je, tak samo že nezeptá a v dalším úkolu opět tápeme...A v učebnicích nic nemají. Jen slovní vysvětlení, ale nějakých pár příkladů, klidně i se špeky, to mi tam teda chybí... Jak říkám asi mi chybí někde závit, ale nějak jde mimo mě, proč třeba zrovna tohle slovo se skloňuje podle toho vzoru, proč zrovna tohle slovo vzniklo z toho slova a má takovou a makovou příponu, a tak bych mohla pokračovat.. Kdo to dítko bude učit fakt zatím netuším Asi budu muset začít pomalu zjišťovat jak jsou na tom kamarádky

finance
Musim rict ze ja si nejvic rozumim s tim desetiletym klukem. Jako maly byl pry jako Tonik tak se tesim ze ma Tonik takove dobre vyhlidky.No a pripadne se nuzou vodit navzajem do skoly :)
finance
Dik :)finance
Tak to přeji pevné nervy :-)uz mam darky
Já už toho za vízo tolik koupila a vymyslela za ty roky,že letos dostanou jen v uvozovkách -krabici banánku v čokoládě z Makra.Je jich tam 50 nebo i víc.To si dají.Hru závidím.
finance
No moc co vykladat neni :) v unoru jsem se odstehovala od Martina. Byla jsem chvili sama. Potom jsem poznala sveho soucasneho pritele. Na taky syba desetileteho a aby toho nebylo malo ma taky AS. Takze ba jednu stranu mam najednou dve narocne deti a na druhou stranu chlapa co nehne brvou kdyz tonik dve hodiny v kuse jeci.I tonik je spokojenej. Ve skolce rikaji ze se vic smeje a celkove je ted vic samostatnejsi atd. Mame ho s Nartinem ve stridave peci.Jinak ten pritel ma taky AS....takze chvilema se mi tu stridaj tri afektaci :)Ale jsem spokojena :)
Související články
Aktuální soutěže
Aktuální testování
Těhotenská kalkulačka
Vypočtěte si v naší těhotenské kalkulačce, kdy Vás čekají ultrazvuky, kdy obdržíte těhotenskou průkazku, kdy se podrobíte triple testu, kdy se vyšetřuje streptokok, kdy se provádí amniocentéza, kdy byste si měla nachystat věci do porodnice, kdy nastupujete mateřskou dovolenou.
TĚHOTENSKÉ E‑MAILY
Zaregistrujte se na Babyonline.cz, uveďte termín porodu a každý týden vám automaticky přijde e-mail s informacemi o vašem těhotenství týden po týdnu a vývoji miminka!
Vybraná anketa
Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?
17 %
4 hlasy
78 %
18 hlasů
4 %
1 hlas
Celkem hlasovalo 23 unikátních návštěvníků