banner

Co na to říkáte? Přečetli/y jste? Vaše příhody. Co už bych nepřežil/a? - nové reakce

Za námět na doplnění tématu děkujeme tygřímámě.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Nové reakce

Celkem 10 118 příspěvků

@samickasmladyma

Sport pro radost nebo na výkon?

jo mě se lidi taky občas ptají kolik uplavu :-D Ale je pravda, že já zhruba odhad mám, mám to naučené.. Mě teď kolega dostal otázkou na kolik temp uplavu 50ti metrový bazén :-) No musela jsem si spočítat, ale už to zase nevím :-D
@inediam

Sport pro radost nebo na výkon?

Do práce většinou taky spěchám, ale výhoda je že to mám z kopce, domů zpravidla jsem ráda, že jsem ráda :-D Ale jinak většinou teda jezdím pro radost...
@Calamity J.

Sport pro radost nebo na výkon?

teď koukám, že jsem chtěla napsat vzorek lidí :-D Jinak opravdu poznám, kdo se honí a kdo funí protože na víc nemá :-D
@markíla

Konečně jsem viděla film Lída Baarová

Vždycky to určuji podle toho, jak dlouho mně ten film zůstal v hlavě. Takto dlouho naposledy Enigma :-). Spíše mě překvapilo, protože byla spousta kritiků vůči filmu, když přišel do kin. Že by závist :-)? Protože ten film je skutečně velmi dobrý.

Sport pro radost nebo na výkon?

Do práce na výkon, cestou z práce pro radost. Sluchátka mám, jedno ucho, to blíž ke krajnici, na oblíbenou skladbu nasadím obě.

Nešly byste také spát?

Na mě padne spánek pokaždé když se holky probudí z poledního spánku ony v plné síle a Já na usnutí
@Zuzbr

Konečně jsem viděla film Lída Baarová

Určo skoukni, doporučuji

Konečně jsem viděla film Lída Baarová

Taky jsem viděla a neříkám že by to byl úplně nejlepší film ale rozhodne nejlepší film od Renče.

Panicka hruuza

Vím o čem mluvíš, Barča cca od dvou let vyvádí stejně a zatím nic nepomohlo. Jeden čas si už i třeba pohladila psa ale to období je pryč a stále jen ječí když vidí cokoliv i ptáka letět třeba, o hmyzu nemluvě Byli jsme na víkend u kamarádů a ti mají kocoura a holky vyváděly jako by tam volně pobíhal lev,tak strašně vyváděly. Rozárka se taky bojí ale jen chvilku podle mě jí vyblbla Bára. Nicméně v srpnu jedeme na chalupu s kamarádkama a budou tam i dva malí psi a už teď se toho bojím jak budou vyvádět a budu je mít celý týden omotané kolem krku.Jinak do zoo teda můžeme chodit.Oni ji ty zvířata vadí jen když jsou volně.

Nešly byste také spát?

me se chce spat take a to doma radi divoce 2 mimoni...a obcas se stane,ze usnu i tak

Panicka hruuza

Tý jo. Kluci mají taky hrůzu z hmyzu. Ale mouchy se až tak nebojí, spíše vos, včel, atd.....psů se Tobi už nebojí, krom těch velkých.

Konečně jsem viděla film Lída Baarová

Tak to budeme muset skouknout

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?s

25 %
24 hlasů

71 %
69 hlasů

4 %
4 hlasy

Celkem hlasovalo 97 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Jak být šik a fit i po 40
Unikátní publikace pro ženy, nejen po 40, v níž jedna z autorek podstoupila omlazující proces přirozenějšími metodami na vlastní kůži. Inspirujte se desaterem nejen pro ženu po 40! Jediná komplexní kniha o období po 40. Omlazení přirozenými metodami!
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40 – sebevědomá a v kondici