banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

co je nového - diskuze

25 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
dneska jsem absolvovala 1h zkušebně v bille za pultem se salámy atd. Vypadá to, že tam budu chodit na brigádu.\"Lepší\" práci se mi zatím nepodařilo sehnat. Známa tam dělá vedoucí (těch lahůdek), tak to možná nebude tak zlé.Za tu hodinku tam přišlo tolik známých a sousedů, každý zůstal koukat, co tam dělám.My totiž máme billu nejblíž a já chodím nakupovat skoro jenom tam.Největší \"problém\" jsem měla s tím, že jsem ty kódy nemohla naťukat. Ta dotyková obrazovka si vůbec nerozumněla s mojí rukou, jestli to je těma igelitovýma rukavicema, nevím. Musím přijít na nějaký fígl, protože někdy se mi to nepovedlo ani na 5tý pokus, tak jsem řekla \"kolegyni\", aby to naťukala za mě. Naštěstí zákazníci úplně v pohodě, žádný prudič nepřišel.Jsme předběžně domluvený, že bych přišla 20.8. 6-15h.A ještě se asi konečně odhodlám udělat řidičák. Přihlášku už mám doma a v úterý jdu na lékařskou prohlídku. Kurz začne asi 18.8.S řidičákem budu mít větší šanci na práci a to mě donutí.
Řidičák schvaluji. Když jsem si ho před rokem dělala já, byla jsem úplně stejně vyplesklá, ale řídit mě nakonec začalo doooost bavit a zkoušky jsem udělala na 100%. Co na tom, že jsem od té doby seděla za volantem dvakrát, a z toho jsem nás jednou málem zabila ve Felicii a podruhé jsem se jela jenom projet po parkovišti :))Ať se ti v práci líbí a řízení, ať tě baví :)
Ať se ti tam líbí.Řidičák... Asi taky do néěj půjdu, ale to vykládám už několik let.
@inediam já vykládám celý svůj život, že řidičák nikdy
@jana1260 to jsem říkala taky
Já bych ráda prodávala sejry a salámy. Nechtěla bych třeba porcovat maso, k tomu nemám vztah. Billa má dobré sejry a Pepa říká, že i docela fajn uzeniny, tak to by se mi líbilo. Vadily by mi takové ty praktiky jako omývat oschlé šunky.Ještě radši než v Bille bych prodávala v Gran Moravii, má v Brně 2 podnikovky, tak kdyby náhodou vybuchl výzkumák, tak to bude jedno z prvních míst, kam se půjdu zeptat na práci.Řidičák všude chcou, nevím proč, na většině míst člověk přece neřídí.
@zajic Tak zrovna u nás v Bille sýr nekoupím ani náhodou, z 90% co tam mají jsou to náhražky co se netají konzumovat.
@Ady.S Asi jak kde. U nas tam jeden dva druhy analogu taky maji, ale na rozdil od jinych retezcu je maji aspon poctive oznacene a nevydavaji je za syr z kravskeho mleka. A treba gouda mi od tamtud chutna daleko vic nez z Kaufu nebo Lidlu a i na predem naporcovanem balicku na tacku se doctu, odkud syr je.????
@stankag Já zrovna pro sýr chodím teď do Hrušky, mají eidam buď německý a nebo český a ten český je naprosto famózní, jak ementál i ty díry v něm jsou. U nás to právě moc označené nemají a už kolikrát jsem domů donesla hnus a tak radši už nekoukám. A na běžné nákupy chodím do Lídlu pro vše.
@Ady.S Tak hlavne, ze mas kam jit jinam. Hrusku tu nemame, tak to neporovnam. V Lidlu taky jednou za cas nakoupim, ale ve vsem mi taky nevyhovuje.
@stankag Na konci mel byt palec nahoru misto tech otazniku. To nevim, jak se tam dostaly.
@Ady.S No vidíš to, že by se pokazili? Mi zas nechutnají sýry z Tišnovského alberta. Nerozeznám goudu od eidamu, všechno stejné.Na sýr chodím buď k řezníkovi nebo do Lídla.Ale to nic nemění na tom, že by se mi líbilo prodávat sejry.
jen tak dal,brzy najdes urco neco lepsiho

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

17 %
11 hlasů

0 %
0 hlasů

8 %
5 hlasů

58 %
38 hlasů

18 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 66 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40