Celkem 2 příspěvky
- Vlákna
- Času
- Líbí se mi
Nosítko
Naše dvouměsíční holčička Eliška usíná přes den pouze na mém, nebo tatínkově hrudníku, a to především ve stoje, kdy se pohupujeme. Nosítko Ergobaby s novorozeneckou vložkou jsem měla půjčené od známé, ale s vložkou mi nevyhovovalo, bála jsem se tam dcerku dát ???? Pokud by tedy byla možnost vyzkoušet nosítko bez novorozenecké vložky, bylo by to skvělé, neboť již uvažuji, že si nosítko půjčím z půjčovny ???????????Související články
Aktuální soutěže
Aktuální testování
Těhotenská kalkulačka
Vypočtěte si v naší těhotenské kalkulačce, kdy Vás čekají ultrazvuky, kdy obdržíte těhotenskou průkazku, kdy se podrobíte triple testu, kdy se vyšetřuje streptokok, kdy se provádí amniocentéza, kdy byste si měla nachystat věci do porodnice, kdy nastupujete mateřskou dovolenou.
TĚHOTENSKÉ E‑MAILY
Zaregistrujte se na Babyonline.cz, uveďte termín porodu a každý týden vám automaticky přijde e-mail s informacemi o vašem těhotenství týden po týdnu a vývoji miminka!
Vybraná anketa
Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?
17 %
11 hlasů
0 %
0 hlasů
8 %
5 hlasů
58 %
38 hlasů
18 %
12 hlasů
Celkem hlasovalo 66 unikátních návštěvníků