Inzerce
Inzerce
Inzerce

Výsledky testování vitamínu D3 Kids a probiotik Jamieson

20 maminek s dětmi od 3 let otestovalo vitamín D3 Kids a probiotika kanadské společnosti Jamieson. Podívejte se na jejich zkušenosti!

Co maminky testovaly?

JAMIESON VITAMÍN D3 KIDS 400 IU TABLETY NA CUCÁNÍ S PŘÍCHUTÍ JAHODY PRO DĚTI 100 TBL.

Doplněk stravy s přírodním sladidlem a sladidlem

Inzerce

Vitamín D je potřebný pro optimální růst a vývin kostí u dětí. Vitamín D3 na cucání s jahodovou příchutí v tabletách ve tvaru medvídka pandy. Je vyroben z přírodních zdrojů, neobsahuje aspartam, umělé příchutě a barviva.

JAMIESON PROBIOTIC GUMMIES ŽELATINOVÉ PASTILKY 45 PAS.

Inzerce

Lahodné probiotické želatinové pastilky s přírodní malinovou příchutí s obsahem 1 miliardy aktivních bakterií Bacillus coagulans vhodné pro děti již od 3 let, adolescenty a dospělé. Pro zdravé trávení, účinnou pomoc při chronickém průjmu, syndromu dráždivého tračníku a posílení imunitního systému při a po užívání antibiotik. Bez GMO, laktózy, bez umělých barviv, umělých aromat a konzervačních látek.

Značka Jamieson je průkopníkem v oblasti přírodní zdravotní péče. Poskytuje zákazníkům inovativní produkty, jako jsou vitamíny s vysokou účinností, první schválenou botanickou medicínou DIN.

Inzerce

Stejně jako v předcházejících letech existence, Jamieson udržuje charakteristické znaky svojí důvěryhodné značky – kvalitu, čistotu a bezpečnost.

Více informací na www.jamieson.cz

Inzerce

Jak dlouho testování probíhalo?

Produkty Jamieson vybrané maminky testovaly po dobu 4 týdnů v období říjen-listopad 2023.

Hodnocení maminek

Petra (syn Šimon 5 let, dcera Timea 3 roky)

Děti vitamíny přijaly bez problémů a doslova se na ně každé ráno těšily, mohla za to skvělá ovocná chuť a taky líbivé tvary malin a medvídků. Když jsem náhodou ráno zapomněla dětem vitamíny podat, samy se o ně hlásily. Tato forma podávání vitamínů a probiotik je úžasná, člověk nemusí ráno počítat pracně kapky, prostě dítko dostane bonbón a rodič ví, že dávka je splněna. Děti v průběhu braní Jamison neonemocněly, nedostaly ani zákeřný covid, kterým jsem onemocněla já, ale také mi tato značka byla vychválena kamarádkami a paní magistrou v lékárně, že má skutečně pozitivní efekt na dětskou imunitu a obranyschopnost.

Hlavní benefity shledávám v tom, že vitamíny u nás zafungovaly a děti ochránily. Každé užívání léků a vitamínů je dost individuální a záleží na jedincích. Já sama za sebe bych ale s klidným srdcem vitamíny a probiotika Jamieson doporučila ostatním maminkám. Věřím, že za zkoušku to stojí, třeba se u vás tyto vitamíny osvědčí stejně dobře jako tomu bylo u nás.

Irena (syn Honzík 5 let)

Testovat Jamienson Vitamín D3 Kids a Probiotic Gummies Želatinové Pastilky jsem začala se synem Honzíkem v době, kdy začal podzim a s ním přicházelo i do školky spousta dětí s kašlem a rýmou. Bohužel ani nám se nachlazení nevyhlo. Honzík onemocněl, ale brzy byl zdravý a hlavně rychleji než obvykle u jeho nachlazení bývá. Věřím, že to bylo právě díky produktům Jamienson. Vitamin D3 Kids Honzíčka zaujal tvarem Medvídka, stal se jeho nedílnou ranní rutinou. Stejně jako malina – probiotika. Moc mu oboje chutnalo. Vše mu připomínalo bonbon (tvar, chuť, vůně). Užíval je s nadšením.

Mě potěšilo že vitamin D3 Kids je vyroben z přírodních zdrojů a neobsahuje Aspartam, umělé příchutě a barviva. U probiotik to že mají obsah 1 miliard aktivních bakterii Bacillus coagulans a že jsou bez GMO, laktózy, umělých barviv , aromat a konzervačních látek.

Anna (dcery 6, 5 roku a 3, 5 roku)

Produkty testovaly dvě dcery školačka 6,5 a mladší 3,5 roku. Doplňky stravy splnily očekávání, starší dcera byla od září dvakrát nemocná, od října, takže od chvíle kdy denně jedla probiotika a vitamíny Jamieson, měla jen krátce rýmu, mladší dcera vůbec nic a já jsem v mezičase přes týden marodila.

Klady:

  • Jsou velmi chutné, krásně voní, mají příjemnou konzistenci, jsou krásné, takže není žádný problém, aby je dítě s chutí snědlo.

  •  Opravdu měla jsem pocit, že měsíční kúra stačí, aby zlepšila imunitu, mám srovnání se zářím.

  • Líbí se mi, že nemají ve složení umělá barviva, aromata ani laktózu.

  • Probiotika mají bezpečný uzávěr, aby děti nesnědly všechny malinky hned.

  • Pozoruji zlepšení nepříjemného pachu z úst, který dceru trápil.

  • Moje děti žádné doplňky stravy nechtějí užívat, tyto byly první, o které se samy hlásily každý den. 

Zápory:

  • Je tam dost sladicích složek, ale jde použít Vit D3 a probiotika místo bonbónů, takže jedna dávka denně nevadí.
  • Lahvičku Vit D3 snadno otevřou i děti. 

Marie (syn 3 roky)

Jako maminka dvou chlapečků (3 roky a 4 měsíce) jsem celé léto hledala vitaminy, které budou na podporu  imunity pro mého staršího syna, který nastoupil od září do školky. Chtěla jsem něco zázračného, co opravdu pomůže, proto jsem měla velkou radost, když jsem mohla testovat vitamín D a probiotika od firmy Jamieson, na kterou slyším jen samou chválu.

Starší syn, který nastoupil do školky, po dvou dnech chytil rýmu, a potom to byl ten známý školkový kolotoč - dva dny školka, týden doma. S těmito vitaminy jsme začali v říjnu a ony opravdu fungují! Syn od té doby nic ve školce nechytil, navíc si je zamiloval a každé ráno si je sám chystá vedle talířku se snídaní. Vitamin D se mi velmi líbí, protože každá tableta je ve formě medvídka, navíc krásně voní po jahodách a je vyrobený z přírodních zdrojů. Probiotika musím také velmi kladně hodnotit, protože se synovi spravilo zažívání, před tím jsme bojovali občas se zácpou. Je také fajn, že jsou ve formě měkkých tobolek. Za mě oba tyto výrobky splňují požadavky, ať už se jedná o přírodní zpracování, tak forma podání, pro děti velmi příjemná chuť i motivace. I po dobráni produktů určitě zakoupíme znovu.

Markéta (děti 9, 6 a 4 roky)

V polovině října jsme dostali na vyzkoušení výrobky pro děti od značky Jamieson. S touto značkou máme už letité zkušenosti, proto jsem byla ráda, že budeme testovat vitamíny a probiotika, které jsme ještě neměli. Na začátek ještě uvedu, že do testování se zapojily tři mé děti ve věku 9 let, 6 let a 4 roky, proto byla testovací doba zkrácena a nemůžu ohodnotit dlouhodobější působení, to ale vůbec nevadí!

Jamieson vitamín D3 KIDS jsou tabletky ve tvaru medvídků, což děti hodně ocenily. Příchuť tabletek je jahodová, dětem chutnala. U těchto vitamínů vyzdvihnu hlavně to, že jsou vyrobené z přírodních zdrojů a neobsahují tolik diskutovaný aspartam. Balení obsahuje 100 tablet, při dávkování 2ks, jak výrobce uvádí, vám balení vystačí na cca 2 měsíce pro jedno dítě.

Dalším produktem k testování byly Jamieson Probiotic Gummies želatinové pastilky s malinovou příchutí. U těch musím sama říct, že voněly jako ovocné bonbony. Probiotic Gummies podporují zdravé trávení a posilují imunitní systém. Jsou výborné také při zažívacích problémech a mohou se užívat spolu s antibiotickou léčbou.

Testování vitamínů u nás prošlo na jedničku! Dětem vitamíny chutnaly, takže nebyl problém v užívání. Dokonce během testování řádila ve školce střevní viróza a nejmladší „tester“ to ustál bez úhony. Věřím, že zafungovaly Probiotic Gummies, které jsem pak ostatním rodičům doporučila.

Martina (syn 3,5 roku)

Se značkou Jamieson mám zkušenosti u obou synů, dávám od této firmy kapičky vitaminu D, u kterých jsem nikdy nepozorovala žádné negativní vedlejší účinky. Se svým synem, kterému je 3,5 roku, jsme začali testovat hned první den. Vzhled a chuť jak u probiotik, tak vitaminu D jsou pro syna jako bonbónky. Sám si o ně každý den říká a chutnají mu. Želatinové pastilky navíc krásně voní.

Celkové užívání obou vitaminů hodnotím pozitivně, jelikož syn začal chodit prvně do školky a zde byly často nemocné děti. Neříkám, nějaké nachlazení se objevilo, ale zvládá léčbu velmi dobře. Já spolu se synem jsem brala probiotika a nevím, zda na tom mají podíl, ale objevila se u mě angína, nicméně, kdybych nešla k lékaři, nikdy bych neřekla, že mám angínu v tak lehké formě - pouze bolest v krku a pokašlávání. Z toho vyplývá, že užívání probiotik se mi nyní více než hodí, jelikož jejich užívání je doporučeno při braní antibiotik, a tak jsem si zakoupila další balení. Vyhovuje mi především užívání 1 pastilky denně a její chuť a že jej nemusím polykat, ani dlouho cucat.
Celkově hodnotím produkty Jamieson jako kvalitní, hlavním benefitem je především jejich složení z přírodních zdrojů a chuť pro děti, které bývá často problém přesvědčit k dennímu užívání vitaminů. Za mě tedy rozhodně doporučuji všemi deseti. Jedinou nevýhodou může být pro některé osoby cena.

Aneta (dcera 6 let)

Vitamíny 3D Kids a probiotika Jamieson brala poslední 4 týdny má 6letá dcera, která je často nemocná. Za tuto dobu jsem u ní nezaznamenala žádné nachlazení, což si myslím, že je díky těmto vitamínům. Vitamíny 3D Kids jsou růžoví jahodoví medvídci chutnající jako bonbony Lipo. Probiotika jsou želé maliny připomínající gumové medvídky. Oba vitamíny dcera denně bere. Medvídky bere jen proto, že musí. Za to maliny bere s chutí. Více jí vyhovuje forma gumových medvídků. Určitě budu dalším maminkám doporučovat tyto vitamíny od značky Jamieson, protože dle mé zkušenosti si myslím, že fungují, jak mají. A to tak, že posilují dětskou imunitu i v sychravém počasí.

Michaela (syn Kristián 5 let)

Jsem moc ráda, že jsem se synem Kristiánem (necelých 5 let) mohla být součástí testování Jamieson vitaminu D3 a probiotic ve formě želatinových pastilek. S vitaminy Jamieson D3 jahoda už zkušenost máme z předešlého roku a byli jsme nad míru spokojeni, syn miluje jahodovou příchuť, kdyby mohl rozhodně neskončí u jedné tablety.

Na co jsem se ale těšila byla probiotika, syn měl dost často problém s vyprazdňováním, často to byl velký boj, polykat prášky ještě neumí, takže varianta želatinových pastilek je super volba. Příchuť maliny mu moc chutná a po měsíci používání můžu říct, že vyprazdňování je bez problému! Chodí na wc každý den bez sebemenšího problému. Za nás tedy 100% doporučujeme. 

Soňa (dcera Eliška 4 roky)

S dcerou Eliškou jsme dostaly možnost otestovat výrobky značky Jamieson a to konkrétně vitamín D3 kids (100tablet) a Gummies Probiotic (45 tablet).

Výrobky užívala dcera, která měla v červnu 4 roky, a již druhým rokem navštěvuje mateřskou školu. Již loni nás v zimních měsících neustále trápily rýmy a nachlazení a letos tomu není jinak. Když jsme se dozvěděly, že jsme byly vybrány k testování těchto produktů, měla jsem velkou radost. Vitamíny byly doručeny v pravý čas, jelikož dcera zrovna užívala antibiotika kvůli zánětu průdušek.

Za poslední rok jsme vyzkoušely spousty vitamínů na imunitu různých výrobců, ale se značkou Jamieson jsme ještě zkušenosti neměly.

Vitamíny dcera užívá pravidelně každý den, sama si o ně říká, moc jí chutnají. Vitamín D3 s jahodovou příchutí má tvar medvídka, který se jemně rozplývá v ústech. Chuťově je výborný. Stejně tak i probiotika dceři moc chutnají. Ty jsou ve formě malých gumových malin.

Vyhovuje nám, že se výrobky užívají jen 1x denně (vit D 3 je možno užívat i 2x). Probiotika dceři určitě pomáhají upravit především zažívání, jelikož nyní chodí pravidelně na WC, čemuž tak v minulosti nebylo. Proto jsme se rozhodly v užívání určitě pokračovat. Vitamin D3 nám pomáhá v zimních měsících na imunitu a doufám, že se i díky němu dceři již bacily budou vyhýbat.

Výrobky určitě doporučím i kamarádkám. Jediné negativum vidím v ceně, která především u probiotik není pro mladé rodiny s více dětmi nejnižší. I přesto ale u vitamínů zůstaneme kvůli pozitivnímu působení na zdraví dcery a chuťovým vlastnostem.

Zuzana (syn Marek 7 let, dcera Miriam 4 roky) 

Syn měl ve 13 měsících zauzlení střev, tudíž probiotika nás doprovázejí pořád a jsem moc ráda za takový typ probiotik, který je skvělé chuti. S touto značkou Jamieson jsem zkušenosti ještě neměla.

Vitamínu D3 je super volba. Tyto tabletky jsou skvělé pro správný vývoj dětského organismu a taky je důležitý pro kosti. Syn mívá i růstové bolesti a za dobu, co toto užíváme, se ani jednou neprobudil s pláčem, že ho bolí nohy. U dcerky jsem pozorovala klidnější spaní za dobu užívání. A také žádné problémy s „kakáním", které občas mívá. Oba naprosto spokojení s tvarem a chutí produktů. 

Myslím si že tato kombinace jak probiotik a tak i vitamínu D3 je nejlepší volbou. Určitě doporučujeme ostatním dětem. 

Marie (dcera 3 roky)

Měly jsme tu možnost s dcerou otestovat Jamieson vitamín D3 kids a Jamieson Probiotic. Dcerka má čerstvě 3 roky a od té doby, co v září nastoupila do školky, je vždy pravidelně po 3 dnech nemocná. Neustále tedy hledám možnosti, jak jí imunitu zvýšit. Vitamíny od Jamieson znám, protože mám ještě doma malé miminko a dávám mu vitamín D v podobě kapiček. Syn kapičky krásně snáší, a tak jsem byla zvědavá i na ostatní produkty od této firmy.

Musím říct, že z vitamínu Jamieson vitamín D3 kids jsem byla nadšená. Vitamíny mají podobu malých medvídků a mají výbornou jahodovou chuť.  Dcera tyto vitamíny s nadšením zbaštila. A dokonce mě každý den hlídala a upozorňovala, že ještě nedostala vitamín. To, že je vitamín ve tvaru medvídka v ní probudilo i hravost, protože než ho slupla, tak si s ním hrála. Mám velkou radost, protože hlavně v podzimních dnech je vitamín D pro děti velmi potřebný. Tyto vitamíny navíc neobsahují aspartam a umělé příchutě a barviva, takže i já mám dobrý pocit, že dělám něco pro její zdraví a imunitu. I  produkt Jamieston probiotic gummies želatinové pastilky nás nadchl. Výborně chutnají malinovou příchutí a i tyto pro nás „bonbonky“ dcerka lehce přijala a těšila se na ně každý den. Jak se říká, zdraví začíná ve střevech, a i tady mám pocit, že k její imunitě významně přispívám. 

Oba produkty, jak vitamín D3 tak i probiotika mohou užívat i dospělí, takže se přiznám, že i já s manželem jsme poctivě testovali a moc jsme si pochutnali :) . Všem maminkám tedy doporučuji.

Veronika (dcera Julinka 4 roky)

Dceři oba doplňky probiotik a vitamínu D3 od Jamieson velmi chutnají a každé ráno sama myslí na to, že si je má dát. Po celou dobu užívání nebyla Julinka nemocná, měla jen slabou rýmu. Vzhledem k tomu, že od září chodí do mateřské školky, před tím nechodila ani do žádné dětské skupiny, měla jsem velké obavy, že bude hned nemocná. Myslím si, že se tyto dva doplňky stravy rozhodně zasloužily o posílení jejího imunitního systému. Julinka také trpí na ekzematickou pokožku, bohužel ve 2, 5 letech se jí po prodělání neštovic stav zhoršil. Po nasazení probiotik od Jamieson se ekzém výrazně zlepšil. Co se týká složení, tak mě potěšilo, že neobsahují umělá barviva, aromata ani konzervační látky. Rozhodně oba produkty ostatním maminkám mohu doporučit. Vitamín D3 je vhodné doplňovat, když sluníčko ztratí svoji sílu. Cucací tablety vitamin D3 od Jamieson mají navíc lákavý tvar v podobě pandy, také skvěle chutnají. Probiotika Jamieson želatinové pastilky se nám více než osvědčila k posílení imunity i ke zlepšení stavu ekzému.

Silvie (dcera Peťka 7 let)

Vitamíny D3 Kids a probiotika Jamieson testovala má sedmiletá dcera Peťka. Z obou vitamínů byla nadšená, líbí se jí tvar a vůně pastilek a moc jí chutnají. Vitamín D3 je ve formě jahodových medvídků. Peťka je vysoká, rychle roste, hodně sportuje a rostou jí stálé zoubky. Vitamín D3 je prospěšný především na imunitu a na zdravý růst kostí a zubů. Po dobu užívání vitamínu D3 značky Jamieson nebyla Peťulka nemocná, přestože měla v tomto sychravém počasí tréninky atletiky venku a je stále v kolektivu dětí. U probiotik jsme snáze mohli pozorovat přímý účinek pastilek. Jsou to malinové želatinové bonbony, kterých by Peťka snědla i víc, kdyby mohla. Poslední měsíc Peťku nebolelo bříško a zlepšilo se jí trávení ve smyslu pravidelné stolice. Užívání probiotik určitě také přispělo k lepší imunitě v posledním měsíci. Oba vitamíny by dcera chtěla kupovat a užívat trvale, což není u všech vitamínů u dětí samozřejmé. Je super, že jí chutnají a pomáhají. 

Drahuše 

Moc děkuji za možnost vyzkoušení vitamínu D a probiotik Jameson. Kladně hodnotím, jak tabletky vypadají, tvar medvídka si dcerka hodně oblíbila, každé ráno po mně medvídka vyžaduje. Chutnají výborně, jsou opravdu jak bonbónky, takže vysvětlit dcerce, že může maximálně dva je někdy těžké. ☺️ Za mě je to super způsob, jak doplnit vitamín D v zimním období. Co se týče účinnosti, tak jsem spokojená. Dcera hodně trpí na rýmy a kašel, teď taky jednu menší virózu prodělala a je zajímavé, že trvala jen 3 dny. Vždycky, když má rýmu, tak u ní trvá minimálně 14 dnů. Takže účinnost je za mě super a medvídci opravdu fungují. Probiotika jsou také výborná, co se chuti týká, dcera si je také oblíbila a musela jsem zakoupit balení také mému staršímu synovi, protože trpí hodně na zácpy a tyto tabletky mu pomáhají chodit pravidelně.☺️

Myslím, že kombinace vitamínu D a probiotik je opravdu účinná na posílení imunity. Jsem s výsledky moc spokojená a určitě zakoupíme další balení jak medvídků, tak těchto probiotik.

Edita (synové Teo a Bertík)

Testování Jamieson vitamínu D3 a probiotických želatinových pastilek přišlo v pravý čas, začátek školy a podzimní období bylo ideálním časem pro doplnění nejrůznějších vitamínů. Tento testovaný Vitamín D3 výjimečně chutná po jahodách. Přidaným bonusem je nádherný tvar medvídka pandy. Pro mě jako mámu je důležité dávat dětem produkty a výrobky z přírodních zdrojů, které neobsahují ani umělé příchutě, ani barviva. Nejen že synovi medvídci moc chutnají, jsou i účinní. Důkazem je, že syn si přestal stěžovat na bolest  paty a přestal i kulhat, což ho trápilo od srpna. 

Probiotika jsem dávala i druhému šestiletému synovi, oběma synům po ránu na cestu do školy, aby si upevnili imunitu. Musím zaklepat, ale od září ještě nebyli nemocní, ačkoliv děti ze třídy postupně pokašlávají a posmrkávají. Oba si pochvalovali sladkou malinovou chuť a já opět složení bez konzervačních látek a umělých barviv a aromat.

Závěrem musím říct, že jsem s produkty Jamieson velmi spokojena, jak složením – bez zbytečných aditiv, způsobem podání – dítě cucá „bonbón“ a zároveň přijímá potřebné vitamíny, tak i chutí – jahody a maliny jsou pro děti TOP. Takže za mne skvělé výrobky, které mohu doporučit dál.

Kateřina (Ondra 6 let, Dorotka 4 roky)

Vitamín D a Probiotika jsme testovali se synem Ondráškem a dcerou Dorotkou. Se značkou Jamieson jsem osobní zkušenosti neměla, o tom, že je na našem trhu jsem ale věděla, paní doktorka nám doporučovala kapičky vit. D. Maliny a medvídci se staly nedílnou součástí našich dní, děti se o ně hlásily a z toho usuzuji, že jim i chutnaly. To jsou obrovská plus. S užíváním vitamínů a probiotik tak nebyl žádný problém a to mě velmi potěšilo. Ještě víc mě těší, že jsou oba doplňky bez umělých barviv. Osobně můžu říct, že synovi velice pomohla probiotika, jelikož míval problémy se zácpou, která ale po cca 14 dnech užívání jako zázrakem vymizela. Vitamíny i probiotika bych určitě doporučila ostatním maminkám, a to hlavně těm, jejichž děti jsou vybíravé a nestrčí do své mlsné pusinky jen tak něco.

Lucie 

Testování probiotik přišlo v ten pravý čas, já i dcera jsme onemocněly streptokokem, takže jsme musely užívat antibiotika. Probiotika nás zaujala svou krásnou vůní, při každém otevření balení jsem si je chtěla nasypat do pusy všechny. Chuť je příjemná, bez pachuti. Užívá se pouze jedna želatinka denně, takže člověk nezapomíná, navíc je stejný produkt vhodný pro děti i dospělé. Žvýkací forma vyhovovala dceři i mně více než cucavé tablety. Posledním pozitivem pro mě bylo, že jsou pastilky bez modifikací. Od narození dcera užívala vitamín D ve formě kapiček od značky Jamieson, takže cucavé tablety ve tvaru medvídka pandy byly pro dceru příjemným zpestřením již užívaného déčka. Ovšem po necelém týdnu užívání, dcera vyžadovala opět formu olejovou. Nyní si málokdy medvídka sama vyžádá. Já u těchto vitamínů oceňuji, že jsou bez aspartamu, barviv a že jsou vhodné i pro dvouleté děti. 

Kristýna (syn 5 let) 

Do testování jsme se zapojili s mým synem. Minulý rok prodělal vážnou trombocitopenii, která se objevila po opakovaném užívání antibiotik na záněty dýchacích cest. Museli jsme každý měsíc absolvovat velmi náročné odběry krve, syn velmi zeslábl, pohubl. 

Po ukončení léčby chodil na stolici  4-5x denně. Střevní flora úplně napadrť. Zkoušela jsem všemožná běžně známá probiotika z lékárny, ale bez zlepšení. Syn je velmi omezený jedlík, tím bylo těžší, dát tělíčko dokupy. Jakmile se naskytla možnost testovat výrobky Jamiesons neváhala jsem. Výrobky 3D kids i probiotika si syn zamiloval, sám se o ně každý den připomínal.

Na vůni ani chuť nejsou agresivní - nejsou přeslazené, což mne jako matku velmi potěšilo! Tabletky 3D jsou ve tvaru krásného medvídka a želatinová jahůdková probiotika jsou pro děti jako stvořená. Syn klasické tobolky nesnášel, špatně se mu polykaly. Jako největší benefit těchto dvou výrobků vidím, že synova stolice se absolutně rychle ustálila na klasický interval, syn je živější - začal s bráchou chodit na fotbalový trénink. Během užívání proběhla ve školce nejedna infekce - streptokok a syn odnesl jen běžnou rýmu - bez horeček i stonání!  Jako matka 4 dětí hodnotím výrobky Jamiesons jako totální výhru a rozhodně nasadíme i zbytku dětí! Určitě budu doporučovat i dál. 

Petra (synové Kubík 7 let a Honzík 4 roky)

S produkty od známé značky Jamieson jsem se se svými syny setkala již v minulosti (probiotika a omega-3). Nyní jsme měli možnost vyzkoušet výrobky D3 a probiotika. Oběma dětem vyhovovaly – jak formou (žvýkací/cucací), tak i chuťově. Doplňovali jsme multivitaminy (jiné značky), ale vzhledem k tomu, že jsou ve výběru doplňkové suplementace velmi vybíraví, musím přiznat, že jsem měla obavy, zda jim sednou. Jsem ráda, že se těšili na „svou denní dávku", protože si tuto aktivitu spojili s příjemným zážitkem. Uvědomuji si důležitost doplňování jak vitamínu D3, tak probiotik, nevyjímaje skupinu všech důležitých vitamínů, obzvláště v tomto počasí, tak jsem ráda, že do budoucna můžeme vsadit na „již odzkoušené".

Hana (dcera 4 roky)

Oba produkty testovala moje 4letá dcerka, která od nástupu do školky bojuje s imunitou. Abych pravdu řekla, tak jsme zkusily už hodně vitamínů, sirupů, ale žádné neměly nějak extrémní vliv na její imunitu. Zkušenosti se značkou Jamieson jsme předtím vůbec neměly. Dojem z vitamínů a probiotik musím hodnotit velmi kladně. Dcera za celou dobu nebyla nemocná ani nastydlá. Způsob podávání je za mě fajn. I když jsem se zalekla cucacích tablet, tak dcerka s nimi problém vůbec neměla. Dceři vitamíny a probiotika velmi chutnala. Líbily se jí tvary, jaké mají. Každé ráno už byla na „značkách“, aby si je mohla vzít. Jediné, co bych uvítala, tak kdyby krabička probiotik neměla bezpečnostní zavírání. Dcera se naučila si brát vitamíny sama a u probiotik se jí to muselo otevírat. 

Za mě a za mou dceru mohu vřele doporučit. A jak se říká, za zkoušku nikdo nic nedá. A nám se to osvědčilo. S vitamíny a probiotiky budeme i nadále pokračovat. Až bude syn starší, začneme i u něho. 

Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Komerční sdělení

Související články

Testování vitamínu D3 Kids a probiotik Jamieson - diskuze

Poradna

Dobrý den, kvůli prodělané hluboké žilní tromboze v šestinedělí a trvalým následkům užívám již druhým rokem léky na ředění krve (tyto mám celoživotně). Po eliquisu jsem měla prvni dny celkem silnou menstruaci, což mi přišlo kvůli ředění v pořádku. Nyní plánujeme druhé těhotenství, tak jsem přešla z léků rovnou na injekce - Fraxiparine 0,6. Po injekcích mám mnohem slabší menstruaci, přijde mi napůl jasně červená spojená spíš s jakoby hnědší krví. Ale oproti eliquisu opravdu slabá. Opravdu je to od přechodu na Fraxiparine. Je možné, že je po něm slabá menstruace? Nemůže to mít vliv na početí? Zatím se nám nedaří, tak bych nerada něco zanedbala. Děkuji za odpověď.

Dobrý den,

ano, možné to samozřejmě je, bylo by vhodné změřit Vaše hladiny antiXa, kterými se léčba nízkomolekulárními hepariny monitoruje, zda je u Vás v požadovaném rozmezí. Odběr se obvykle dělá cestou praktického lékaře.

MUDr. Pavla Zahrádková | Babyonline | dnes, 15:26
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Odmítnout Další informace
×